Lek w wieku 26 lat

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Myshaaa
Posty: 89
Rejestracja: 19 lip 2008, o 08:03

Re: Lek w wieku 26 lat

Post autor: Myshaaa »

Nie wiem z jakich jesteście województw,ale to z którego pochodzę i to w którym obecnie pracuje ma satysfakcjonujaca ilośc miejsc szkoleniowych na zdecydowana większość specjalizacji. Zero jest tylko na derme,ale ostatnio dostało sie ponad 10 osob a to naprawde duzo jak na taka specke Śmieszna byłaby sytuacja gdyby rocznie wiecej osob zostawało dermatologami niz chirurgami czy pediatrami a wszystko do tego prowadzi Mårran możesz podać zródło tej wypowiedzi Radziwila w której obiecuje wieksza ilośc miejsc kosztem pensji?Szczerze mówiąc jestem na bieżąco i nie wyczailam tej akcji. Na ten rok budżet na rezydentury jest ustalony- został zwiększony co widać po dużej ilości miejsc w sesji wiosennej,miejsca szkoleniowe były (proponuje prześledzić urzędy wojewódzkie),takze jak widać po wyborach tez rezki dało sie zacząć :] nie warto myślec po polaczkowemu,wszyscy moi znajomi bez pleców dali rade dostać sie na wymarzone specjalizacje- da sie!
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Lek w wieku 26 lat

Post autor: randomlogin »

Ja wiem o wojewodztwach, w ktorych do zera wykorzystane byly miejsca z oka, endokrynow, endokrynow dzieciecych, kardiochirurgii. Tak, teraz moze cos bedzie - tyle, ile osob skonczylo i je zwolnilo, czyli znowu wracamy do malo.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości