lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
hallybeery
Posty: 9
Rejestracja: 3 sie 2012, o 01:38

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: hallybeery »

wyczerpujaca odpowiedz. Ja wlasnie dlatego mam/ mialam dylemat, bo o obydwu uczelniach slyszalam pozytywne opinie i wkoncu nie od forumowiczow, pewnie kazdy widzial co pisali o sumie, a od znajomych studnetow tych uczelni.
Wkoncu zdecydowalam sie na Katowice mimo iz mam o 100 km dalej (nie jest to az taka roznica jak dla mnie) ze wzgledu na bardziej rozwiniete miasto oraz kolezanka mowila zebym zwrocila uwage na przedmioty na 1 roku, gdzie rzucili w Lublinie trudne przedmioty wszystkie na raz, co utrudnia sprawe, ale mysle ze i to jest do przezycia wiec zycze powodzonka!
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: halidor »

Nittieful pisze:
hallybeery pisze:Nittieful czemu Lublin?
Po pierwsze ze względu na odległość do domu, po drugie mam koleżankę rok starszą na UM w Lublinie i bardzo sobie chwaliła i polecała mi tą uczelnię, kolejnym powodem jest fakt, że w Lublinie zajęcia są nawet jeśli w różnych miejscach to położonych blisko siebie natomiast podobno na ŚUMie dużo się jeździ po całej aglomeracji no i ostatni może najmniej istotny powód, ale bardziej podoba mi się miasto Lublin niż w tym wypadku Zabrze.

A jeszcze na sam koniec powiem Ci że słyszałam, że w Lublinie jest super atmosfera do studiowania co ostatecznie przekonało mnie do tego miasta

atmosfera zalezy od studentow a nie od uczelni , to po pierwsze, a im ktos bardziej chwali uczelnie to znaczy ze jest po prostu tam nizszy poziom.
________

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: ________ »

Odpowiedz wyżej -Nie znam się, ale się wypowiem.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: halidor »

a ty się znasz i mozesz wszystko negować, powodzenia
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: wok »

nie chwalcie tak Lublina bo się nie dostanę hahah nie znacie mocy biologia.pl hahahhaa

ps. halidor, twój komentarz był taki niezbędny i merytoryczny. masz za przeproszeniem zerowe pojęcie o umedzie lubelskim ale i tak się wypowiesz.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: halidor »

wok , a ty tam może już studiowałeś?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: randomlogin »

halidor pisze:atmosfera zalezy od studentow a nie od uczelni , to po pierwsze, a im ktos bardziej chwali uczelnie to znaczy ze jest po prostu tam nizszy poziom.
Widze, ze wracasz do formy. Dowaliles tak, ze normalnie witki opadaja.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2013, o 15:19 przez randomlogin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: Medycyna Lwów »

maturzyści powinni się zamknąć w takich kwestiach i czekać aż zostaną studentami, co przypominam ma miejsce dopiero w październiku na immatrykulacji. Postudiują to niech mówią, a nie.
Szczytem bezczelności jest wypowiadanie się na temat uczelni, poziomu itd. nie mając żadnego kontaktu realnego z miejscem.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: Jivan »

dla mnie jedyne kryterium to uroda studentek
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: halidor »

brawo , Licek
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: DMchemik »

Kaamil pisze:maturzyści powinni się zamknąć w takich kwestiach i czekać aż zostaną studentami, co przypominam ma miejsce dopiero w październiku na immatrykulacji. Postudiują to niech mówią, a nie.
Szczytem bezczelności jest wypowiadanie się na temat uczelni, poziomu itd. nie mając żadnego kontaktu realnego z miejscem.
Zobacz na kolory nicków, już są studentami, tylko jeszcze się nie mogą wylegitymować jako studenci, bo legitki drukują ze sporym opóźnieniem.

Więc to nie jest tak, że będą ojca uczyć jak się dzieci robi.
Nittieful
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2013, o 14:00

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: Nittieful »

Kaamil pisze:maturzyści powinni się zamknąć w takich kwestiach i czekać aż zostaną studentami, co przypominam ma miejsce dopiero w październiku na immatrykulacji. Postudiują to niech mówią, a nie.
Szczytem bezczelności jest wypowiadanie się na temat uczelni, poziomu itd. nie mając żadnego kontaktu realnego z miejscem.
Zgadzam się z tym niemniej jednak faktem jest, że wielu maturzystów sugeruje się przy wyborze uczelni opiniami starszych znajomych tam studiujących ja tylko mówię co mnie skłoniło do wyboru akurat Lublina, a póki co to faktem jest, że nie mam pojęcia jak się tam studiuje, ale zapewne tego się dowiem pozdrawiam

pitazz
Posty: 50
Rejestracja: 20 gru 2012, o 21:29

Re: lekarski-->Katowice czy Lublin.??

Post autor: pitazz »

licealista dołbym Ci lajka gdyby można było D, ale ja też się tym kierowałem D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 2 gości