Lista rezerwowa UKW Ochrona środowiska

Wybór uczelni o kierunku ekologia i ochrona środowiska. Zasady punktacji i rekrutacji na uczelniach. Wykaz materiałów i ciekawostek ekologicznych.
BodekSTM
Posty: 10
Rejestracja: 24 lut 2009, o 16:24

Lista rezerwowa UKW Ochrona środowiska

Post autor: BodekSTM »

Matura mi nie poszła. Zawaliłem na całej linii. Jestem 17 na liście rezerwowej mam 42pkt a ostatni z wstępną kwalifikacją ma 50pkt. Mam szanse się dostać? Ochrona środ. to chyba nie aż tak oblegany kierunek i większość traktowała go pewnie jako rezerwowy. Naliczyłem 11 osób które dostały się jeszcze na biotech. i biologię. Myślę że Oni wybiorą właśnie tamte kierunki i zarazem zwolnią 11 miejsc. Oby się udało
karola1011
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:21

Re: Lista rezerwowa UKW Ochrona środowiska

Post autor: karola1011 »

Wiesz jakieś szanse są. sam mówisz ze 11 osób dostało się na inne kierunki a myślę ze znajdzie się ich jeszcze więcej Ja się dostałam na ochronę środowiska ale nie wiem czy chce na to iść. a Tobie dlaczego tak zależy na tym kierunku?
BodekSTM
Posty: 10
Rejestracja: 24 lut 2009, o 16:24

Re: Lista rezerwowa UKW Ochrona środowiska

Post autor: BodekSTM »

karola1011 pisze:Wiesz jakieś szanse są. sam mówisz ze 11 osób dostało się na inne kierunki a myślę ze znajdzie się ich jeszcze więcej
Racja. Zawsze ktoś mógł startować jeszcze Collegium Medicum czy UTP.
karola1011 pisze:a Tobie dlaczego tak zależy na tym kierunku?
Wiesz, jak już pisałem, słabo mi poszła matura. I ochrona to jedyny kierunek na który mam jako takie szanse więc zależy mi żeby się dostać
karola1011
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:21

Re: Lista rezerwowa UKW Ochrona środowiska

Post autor: karola1011 »

Rozumiem a co byś mi doradził bo mam do wyboru właśnie tą ochronę środowiska i kształtowanie terenów zielenie (ogrodnictwo). i totalnie nie wiem co zrobić
BodekSTM
Posty: 10
Rejestracja: 24 lut 2009, o 16:24

Re: Lista rezerwowa UKW Ochrona środowiska

Post autor: BodekSTM »

Dostałem sie I na Ochronę a nawet na Biologie Wybiorę biologie.

Ale dostałem prezent na 19 urodziny.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości