LO POZNAŃ

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Wenus
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2014, o 10:47

LO POZNAŃ

Post autor: Wenus »

Witam,

W tym roku idę do ostatniej klasy gimnazjum.Zastanawiam się nad
wyborem liceum w poznaniu.Będę miał około 130 punktów.Myślę nad
LO Ojców Pijarów X LO, V LO lub XIV LO. Profil biol-chem.Proszę o wasze opinie szczególnie o LO OJCÓW PIJARÓW. (czy jest to szkoła publiczna czy też trzeba płacić czesne)
Judyta _
Posty: 85
Rejestracja: 29 lip 2014, o 15:39

Re: LO POZNAŃ

Post autor: Judyta _ »

Witaj
X LO odradzam jeśli chodzi o poziom przedmiotów biologia i chemia
XIV LO - zależy kto będzie miał tę klasę. To można chyba sprawdzić za kilka miesięcy. Szkoła bardzo fajna. Poziom średni i zmienny ale to umożliwi Ci naukę do matury
V LO odradzam.
Wiem. Większość odradzam

O Pijarach wiem mało ale polecam katolickie szkoły - mają wysoki poziom nauczania i bardzo sympatyczną atmosferę
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: LO POZNAŃ

Post autor: Madridistka »

I tak najwięcej zależy od ciebie, przy wyborze szkoły kieruj się opiniami o nauczycielach od przedmiotów, które chcesz mieć na poziomie rozszerzonym. Akurat z LO, które wymieniłeś dobrze znam tylko V LO, bo dużo znajomych tam chodziło, jeśli chodzi o biol-chem to koleżanka nie jest zadowolona, ale może też zależy na jakich nauczycieli się trafi, bo szkoła ogólnie uchodzi za dobrą, więc popytaj jak będą drzwi otwarte. XIV LO nie jest jakoś tak ogólnie dobrym LO z tego co wiem, ja bym wybierała z liceów od numeru 1 do 12, a z wyższych numerów to słyszałam, że ostatnio bardzo dobrym LO jest XVI.
Wenus
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2014, o 10:47

Re: LO POZNAŃ

Post autor: Wenus »

Dziękuję
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: LO POZNAŃ

Post autor: persil1991 »

Judyta _ pisze:X LO odradzam jeśli chodzi o poziom przedmiotów biologia i chemia
Pan Roman P., od którego pochodzi zresztą mój nick, nie przypadł do gustu?
Judyta _ pisze:O Pijarach wiem mało ale polecam katolickie szkoły - mają wysoki poziom nauczania
No to co najmniej Pijarzy do tej reguły nie pasują
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość