Małe pytanie do znawców

Wszystko o studiowaniu leśnictwa w Polsce. Studia na SGGW, AR w Krakowie, AR w Poznaniu i Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Zasady rekrutacji na leśnictwo.
Batman1115
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2008, o 14:47

Małe pytanie do znawców

Post autor: Batman1115 »

Witam, mój kolega zdaje za rok maturkę (jest na humanie), i się zastanawia odnośnie swoich szans na leśnictwie, więc ponawiam pytanie (czy ma szansę się dostać, czy poradziłby sobie z fizyką i matematyką itp.) Ja niestety nie mam żadnego pojęcia i dlatego zwracam się z tym do osób, które spróbowały tego chleba

Edit: Kolega jest dość uniwersalny, jedynie mocniej obawia się fizyki
Ostatnio zmieniony 12 lut 2008, o 20:13 przez Batman1115, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: Małe pytanie do znawców

Post autor: Sunflower77 »

Zależy czy ma zaparcie ale powinien dać rade. Ja byłam w liceum w klasie humanistyczno-plastycznej i studiuje geografię. Na początku było strasznie cięzko ze statystyką i matematyką, ale w końcu za 3 podejściem udało się Jak kocha lesnictwo niech się nie zraża przeciwnosciami tylko poprosi kolegów co rozumieją matmę o pomoc i już, da rade
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości