Mało cynku a penis

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
ногомас

Re: Mało cynku a penis

Post autor: ногомас »

Ja tu tylko od siebie dodam, że sugerowanie się tym co pisze na ulotce środków zawierających szereg witamin mikroelementów etc., bym się jakoś szczególnie nie sugerował.
Sam gdybym zajmował się sprzedażą takich specyfików również bym pisał półprawdy, bo w końcu tak jest - piszą że niedobór czegoś powoduje taką lub inną dysfunkcję organizmu, co jest prawdą, jednak nie jest napisane, a ludzie sami sobie dopowiadają, że większe ilości danego preparatu zadziałają natychmiastowo likwidując wszystkie dotychczasowe schorzenia etc.
Wolałbym się zdać na wiedzę lekarza i faktycznie zmienić dietę, sam co prawda jestem szczupły, ale wiem jak zła dieta działała na moje ogólne zdrowie i samopoczucie, żadne mulitiwitaminy nie pomagały, natomiast zmiana diety pomogła w kilka miesięcy wrócić do dobrej kondycji, samopoczucia i zdrowia. Poza tym dużo ruchu.
sleet1109
Posty: 32
Rejestracja: 27 lis 2010, o 16:29

Re: Mało cynku a penis

Post autor: sleet1109 »

meroque pisze:Teraz jak jak ktoś się dowie o małym to już cała klasa i podwórko wie i jakie śmiechy są. Albo te kobiety, które bez skrupułów mogą rzucić chłopa tylko dlatego, że ma 15 a nie 19cm

Jestem pewien, że w przyszłości wstydem będzie posiadania mniejszego niż 18cm.
Lepiej średni niż za za duży . Kiedyś czytałem w gazecie pt Angora że ktoś tam miał za długiego i sie musiał wlec po sądach i mu groziło więzienie ponieważ uszkodził kilu kobietom narządy kopulacyjne
P.S słyszałem że średnia długość penisa to 14cm wiec nie ma czym sie martwić
lukrecja09
Posty: 8
Rejestracja: 24 sty 2015, o 14:02

Re: Mało cynku a penis

Post autor: lukrecja09 »

Tu problem małych piersi, tu małego penisa Twoja kobieta, jeśli jest w Tobie zakochana i planujecie wspólnie przyszłość, uwierz nie będzie zwracał uwagi czy Twój penis ma 14 czy 18 i nie będzie z linijką go mierzyła. Jakiego masz takiego masz. Zaakceptuj samego siebie, na pewno nie jest źle.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Mało cynku a penis

Post autor: Mårran »

lukrecja09, daj sobie spokój z wątkami sprzed 4 lat.
Pani Buka
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Mało cynku a penis

Post autor: Krówsko »

meroque pisze:
12 maja 2011, o 10:41
Wyczytałem, że niedobory Zn powodują słabe wykształcanie się penisa.
(...)
Jeśli to prawda to dlaczego lekarze nie polecają zażywać Zn osobom podczas dojrzewania?
Może spisek? Albo chęć utrzymania przez ew. kastę, tajemnicy wielkości kopulatora?
mlodesta
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, o 15:16

Re: Mało cynku a penis

Post autor: mlodesta »

nie jesteś sam ja miałem w wieku 26 lat penisa 11cm długości i 10cm w obwodzie mierząc miarką krawiecką i to w stanie erekcji też od zawsze był to dla mnie krępujący problem. Przełom nastąpił pewnego dnia gdy dziewczyna z którą sie spotykałem od kilku miesięcy powiedziała że jestem facetem który ma najmniejszy członek ze wszystkich z którymi się spotykała. po tym co usłyszałem rozstaliśmy sie i nie chciałem jej więcej widzieć. Postanowiłem coś z tym zrobić najpierw próbowałem pompek z sex shopów rezultat był znikomy i krótkotrwały. Później spróbowałem tabletek z aukcji tutaj zupełnie zero efektu dopiero gdy poczytałem na forach że jedyne które działają tabletki to te z USA zacząłem szukać. W Polsce z tych najlepszych znalazłęm jedynie Maxorman i sądzę że dobrze trafiłem po 3 miesiącach regularnego brania z reżimem punktualności powiększyłem mojego członka do prawie 14cm a w obwodzie mierząc ta samą miarką osiągnąłem 12cm.
trummp
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, o 12:55

Re: Mało cynku a penis

Post autor: trummp »

dobre są te maxorman z ameryki działają super w przeciwieństwie do kremów które wsmarowywałem wcześniej. dzięki brachu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości