Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Michalus
Posty: 11
Rejestracja: 21 mar 2009, o 18:57

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: Michalus »

Juz po angielskim! Jestem niewspółmiernie zadawolony - pytania banalne i akurat mi przypadły do gustu. Po zrefererowaniu tematu brytyjskiej demokracji lektor był zszokowany szczegółowością, jaką minę zrobił do pani w turkusie. Hehe. Teraz czekamy do środy!
A jak Tobie poszło, Byso?
credooo
Posty: 29
Rejestracja: 26 sty 2009, o 16:56

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: credooo »

Ile wam wyszlo stezenie kwasu w osttanim zadaniu?
Są juz zadania na stronie kuratorium.
macias3
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2009, o 14:49

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: macias3 »

Michalus pisze:Juz po angielskim! Jestem niewspółmiernie zadawolony - pytania banalne i akurat mi przypadły do gustu. Po zrefererowaniu tematu brytyjskiej demokracji lektor był zszokowany szczegółowością, jaką minę zrobił do pani w turkusie. Hehe. Teraz czekamy do środy!
A jak Tobie poszło, Byso?
O konkursie z angielskiego załóż nowy temat, ok? Bo zaczynasz mnie już z lekka irytować. To jest temat o konkursie CHEMICZNYM, jasne?
credooo pisze:Ile wam wyszlo stezenie kwasu w osttanim zadaniu?
Są juz zadania na stronie kuratorium.
Już nie pamiętam.
magdalene7
Posty: 50
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:26

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: magdalene7 »

Zgadzam się Credo, co do angielskiego. Zresztą Michalusie, jak chcesz się tak wszem i wobec chwalić, jaki Ty nie jesteś super, to załóż sobie osobne forumMichalus najmądrzejszy na świecie", bo chyba już nie tylko mnie denerwujesz

[Edit:] A stężenie wyszło mi coś 0,02 mol/dm3 jak dobrze pamiętam
macias3
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2009, o 14:49

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: macias3 »

magdalene7 pisze:Zgadzam się Credo, co do angielskiego. Zresztą Michalusie, jak chcesz się tak wszem i wobec chwalić, jaki Ty nie jesteś super, to załóż sobie osobne forumMichalus najmądrzejszy na świecie", bo chyba już nie tylko mnie denerwujesz
No i dobrze, że ktoś napisał to, o czym myślałem!

Michalus nie popełnił żadnego błędu w chemicznym. Angielski też zdał najlepiej, aż się pani w turkusowym zdziwiła, pewnie ją zagiął i przekroczył jej zasób wiedzy. Chłopie, jak jesteś taki - za przeproszeniem - za******y, to co ty robisz na forum dla plebsu? Weź się z nami nie mieszaj, bo my nie widzimy przyjemności wysłuchiwania przechwałek jaśnie szlachcica.

Ty chyba masz problemy z samoakceptacją i chcesz sobie podnieść samoocenę kując i ryjąc całymi dniami a potem mówiąc, jaki to mądry nie jesteś.
Załączniki
VII.pdf
Etap wojewódzki VII małopolskiego konkursu chemicznego.
(159.71 KiB) Pobrany 100 razy
magdalene7
Posty: 50
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:26

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: magdalene7 »

Macias, dlatego napisałam, że chyba już nie tylko mnie denerwujesz Tylko ciekawa jestem jego reakcji [ajm sory for oftopink]
credooo
Posty: 29
Rejestracja: 26 sty 2009, o 16:56

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: credooo »

I są wyniki. ehhh 56 pkt jednak ten ester zawazyl o wszytskim.
bysa
Posty: 175
Rejestracja: 5 paź 2007, o 12:48

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: bysa »

64. Pff. Nie bawię się tak, na czym ten punkt?!
Wow, próg 60 będzie, dali takie prymitywne zadania i pewnie się czepiali każdej źle postawionej kropki. Super.
credooo
Posty: 29
Rejestracja: 26 sty 2009, o 16:56

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: credooo »

Ja tam wogole bylbym za tym zeby dali jakis mega trudny nawet lepiej by mi poszedl wtedy w porownaniu do reszty. przynajmniej mam mobilizacje do dalszej nauki chemii. A no i fizyka ^^ chociaz tyle, ze nie musze pisac tego mat-przyrodniczego.
bysa
Posty: 175
Rejestracja: 5 paź 2007, o 12:48

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: bysa »

Ja też bym wolała. Przynajmniej by oceniali za ewidentną wiedzę, a nie źle postawioną kropkę.
macias3
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2009, o 14:49

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: macias3 »

credooo pisze:Ja tam wogole bylbym za tym zeby dali jakis mega trudny nawet lepiej by mi poszedl wtedy w porownaniu do reszty. przynajmniej mam mobilizacje do dalszej nauki chemii. A no i fizyka ^^ chociaz tyle, ze nie musze pisac tego mat-przyrodniczego.
Nie martw się Credo! Ja jestem z tobą duchowo. Najważniejsze to mieć pasję, konkurs jeszcze wszystkiego nie przesądza. Ty wiesz, że się spotkamy na UJ-cie!
bysa pisze:Ja też bym wolała. Przynajmniej by oceniali za ewidentną wiedzę, a nie źle postawioną kropkę.
A ty Byso (Julio? ) nie narzekaj! Mogło być gorzej, co nie? Jesteś laureatką, honorowo straciłaś jeden punkt i jest gitara!

Swoją drogą, ciekawe, jak naszemu nieomylnemu Michalusowi konkurs poszedł? Coś na pierwszych miejscach żadnego Michała nie widzę. Pierwszy, jakiego znalazłem ma 60 punktów i zamyka stawkę laureatów prawdopodobnie.

Całkiem możliwe, że próg dla laureatów będzie wynosił nie 60, a 59 punktów, bo zeszłoroczni laureaci nie zabierają miejsc z puli tegorocznych. Takich jest z pewnością kilku, więc osoby z 59 punktami przesuną się z pewnością o tych kilka miejsc wyżej i laureatów będzie więcej niż czterdziestu. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Ja mam swoje 62 punkty, 16 miejsce i pasję do chemii. I jestem zadowolony!
Ostatnio zmieniony 24 mar 2009, o 14:02 przez macias3, łącznie zmieniany 1 raz.
Szafka
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2009, o 18:01

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: Szafka »

Test był faktycznie beznadziejny ale ja się ciesze mam 60 pkt a wiecie na czym zrobiłam błąd za 4 pkt? W zadaniu 3 w tabelce zamiast nazw wpisałam wzory
krzys203
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2009, o 13:06

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: krzys203 »

heh ) no cóż będę się musiał zadowolić laureatem z ww chyba z 10 pkt. straciłem na propenie (literki mi się pomyliły) a tak to inne nawet nawet (banalne:P)
trudno się mówi
Ostatnio zmieniony 24 mar 2009, o 14:07 przez krzys203, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości