Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
krzys203
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2009, o 13:06

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: krzys203 »

nie mogę się doczekać dnia egzaminu. ale będzie jazda
macias3
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2009, o 14:49

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: macias3 »

Wiem, fajny jestem, ale póki co jeszcze Jezu na imię nie mam! Maciek na razie.

Nie no, gratuluję również wszystkim i przy okazji chcę powiedzieć, że dumny jestem z siebie. Ja punkty straciłem na stężeniu molowym siarczanu miedzi i być może na tym, że papierek podczas hydrolizy był niebieski. Nie wiem, jak to było punktowane, ale. liczy się efekt! Zwłaszcza, że to mój pierwszy i ostatni konkurs, bo jestem już w III gimnazjum.
bysa
Posty: 175
Rejestracja: 5 paź 2007, o 12:48

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: bysa »

Ech, krzys, ale laureat z ww nie zwalnia z egzaminu przecież. Ja sama go mam i i tak muszę pisać humana i anglika (bo laureatką nie zostałam), inna sprawa, że możesz go napisać na 0.

Edit: wiem, że Maciek, o czcigodny Jezu. To siedziałam koło Ciebie czy nie? Ale jestem zła na siebie.
macias3
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2009, o 14:49

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: macias3 »

No w końcu to już sam nie wiem!

Mogę ci pokazać jak chcesz swoje zdjęcie, to może mi powiesz albo pomachamy sobie na uroczystości zakończenia konkursu. Bo nie omieszkam przyjechać!

Pooozytywnie jest.
krzys203
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2009, o 13:06

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: krzys203 »

i o to chodzi ide sobie na egzamin na luzie i moge sie pojarac. z kolegów
magdalene7
Posty: 50
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:26

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: magdalene7 »

U mnie 56 ] Tak czy inaczej - na tyle mniej więcej liczyłam, tylko że szkoda, że próg taki. Też bym wolała trudniejszy test, bo nie miałabym problemu z pomyleniem KOH z NaOH. Ale tam, przynajmniej jest jeszcze teoretycznie laureat z WW
A nasz Michalus - 58, więc coś jednak źle miał
macias3
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2009, o 14:49

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: macias3 »

magdalene7 pisze:A nasz Michalus - 58, więc coś jednak źle miał
No proszę, a taki był nieomylny.
Michalus
Posty: 11
Rejestracja: 21 mar 2009, o 18:57

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: Michalus »

Wypraszam sobie insynuacje jakobym był lepszy od Was i nieomylny. Już nie wiem kto uznał, że uważam Was za plebs (tutaj się naprawdę oburzyłem), że jestem najlepszy, bezbłędny, etc. Zawsze, kiedy mówiłem o swoich osiągnięciach, pisałem, że nie robię tego, by się chwalić. Wręcz przeciwnie - uważam, że każdy wielokrotny finalista zasługuje na dużo więcej szacunku niż ja. I nawet przez myśl mi nie przeszło, że jesteście gorsi ode mnie. Więc jeżeli ktoś nadal sądzi, że uważam się za lepszego, to jego sprawa. A ten kto włożył w moje usta te okropne słowa powinien się wstydzić!
A jak mamy mówić o chemii - wybieram się na wgląd do prac jutro, więc zobaczę, co jest źle. Może te 1-2 punkty jakoś wycisnę? No chyba, że komuś nie pasuje, że już jestem laureatem z angielskiego (śmiało - walcie, przecież właśnie podałem się za lepszego od Was!).
A właściwie każdy z nas, który myślał, że poszło mu super mógł napisać, że uważa, że ma bezbłędnie (chociaż ja dodałem, że tylko tak UWAŻAM, i że mogę się MYLIĆ) - to nie jest powód do wstydu przecież, nie jest to brak pokory. Czy wiara w siebie o dobre nastawienie są złe? Uważam po prostu, że każdy powinien pozbyć się kompleksów.
A poaferze bysowej", w której byłą zlinczowana za ponowny udział w konkursie można uznać to forum za wyjątkowo toksyczne środowisko, gdzie niektóre osoby chcą dowartościować się kłótniami.
macias3
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2009, o 14:49

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: macias3 »

Dlaczego ktoś miałby być zlinczowany za ponowny udział w konkursie? Przecież nawet jeśli zostałby laureatem po raz drugi, nie zabiera on miejsca z puli laureatów w kolejnym roku, więc nie widzę powodu do linczu.

Cieszę się z twojego sukcesu z angielskiego, ale w pewnym momencie osiągnąłeś już punkt, w którym wiele osób wkurzała twoja nadmierna pewność siebie.

Może moje wypowiedzi uraziły cię, ale taki już jestem i pewnie nie przypadnie ci do gustu mój charakter. No cóż, bywa i tak.

Pozdrawiam mimo wszystko.

bysa
Posty: 175
Rejestracja: 5 paź 2007, o 12:48

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: bysa »

Ty może tak, ale są ludzie, którzy się po prostu chamsko się czepiają i to z użyciem przekleństw i wyzwisk (na tym forum właśnie). Poza tym skąd wiesz, że kilkukrotni laureaci nie zajmują miejsca? Są liczeni jak inni, z tego co wiem. Każdy miał czas, żeby coś osiągnąć, on w drugiej klasie się nudził a inni coś osiągali, ale czasem ci pierwsi są tak zawistni o drugich, że aż tracą zdrowy rozsądek i narażają się na śmieszność. To tak BTW.
Michalus
Posty: 11
Rejestracja: 21 mar 2009, o 18:57

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: Michalus »

Wypada podziękować zaprzeprosiny bądź raczej akt pojednania. Więc, dziękuję.
A czy ktoś na wglądzie zauważył, że nie dodali mu punktu z nieuwagi (jak mnie np.)? Ciekawe czy takie błędy zdarzają się dość często.
A w ogóle to na wgląd przyjechało pełno ludzi - byłem na 15.30, czekałem na wejście z 20 minut, ustawił się ogromny wężyk, a jak wychodziłem o 16.50 to kolejka nadał byłą taka długa. Bardzo mnie ciekawi ile te panie z komisji jescze tam siedziały (poza zaplanowanym półtorej godziny).
macias3
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2009, o 14:49

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: macias3 »

Jak się mylą to niech mają za swoje!

macias3
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2009, o 14:49

Re: Małopolski konkurs chemiczny 2008/2009

Post autor: macias3 »

No i jak wam się drodzy laureaci i finaliści powodzi?
Kto z was poszedł już do szkół średnich a kto jest jeszcze w gimnazjum?
Gimnazjaliści, próbujecie sił w tegorocznym konkursie?

Pozdrawiam i czekam na jakieś oznaki życia! =]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości