Mam haka na raka

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
meqan-wet
Posty: 26
Rejestracja: 2 lis 2009, o 10:59

Mam haka na raka

Post autor: meqan-wet »

Słyszeliście o tym konkursie ?
Można ktoś regulamin tego konkursu ?
Awatar użytkownika
Rose...
Posty: 185
Rejestracja: 17 mar 2009, o 19:20

Re: ,,mam haka na raka''

Post autor: Rose... »

Tutaj znajdziesz troszke wiadomości na ten temat

Kod: Zaznacz cały

we-dwoje.pl/mamhakanaraka,artykul,2910.html
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: ,,mam haka na raka''

Post autor: Karolajn18 »

Hej!
widzę, że został tu poruszony temat kampanii Mam haka na raka". Otóż ja właśnie biore w niej udział i chce się podzielić z innymi doświadczeniami.
To kto jeszcze bierze udział?
Ispana
Posty: 59
Rejestracja: 25 lut 2010, o 20:48

Re: ,,mam haka na raka''

Post autor: Ispana »

Na czym ten program dokładnie polega Nie mogę znaleźć zadnych informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: ,,mam haka na raka''

Post autor: Karolajn18 »

tam znajdziesz wszystko W tym roku już nie weźmiesz w tym udziału, bo konkurs jest już w połowie. Natomiast ja biorę w tym udział po raz pierwszy i uważam, że jest naprawdę świetnie W skrócie wygląda to tak:
I etap to przygotowania prezentacji na temat nowotworów, ale trzeba się skupić na jednym konkretnym, w tej edycji jest to rak prostaty (co roku jest inny temat przewodni). Później przeprowadza się wykłady (z tą prezentacją) w różnych miejscach, głównie są to szkoły, ale też może być np. urząd miasta itp. W tym etapie można wykazać się też innymi działaniami np. zorganizowanie akcji charytatywnej, akcja plakatowa). Na konie robi się sprawozdanie i wysyła do organizatorów.
II etap - tu przechodzi 100 najlepszych drużyn wybranych przez jury. Te drużyny jadą do Warszawy na warsztaty dotyczące zrobienie dobrej reklamy. Po powrocie do domu trzeba wykonać reklamę/kampanię, która zachęcałaby do robienia badań profilaktycznych (jak np. samobadanie piersi, cytologia).
III etap najlepsza dziesiątka jedzie do Warszawy na galę rozdania nagród, podczas której wyłania się zwycięzców

Moja drużyna jest w momencie oczekiwania na wyniki. Jak dobrze pójdzie to dostaniemy się do II etapu i czeka nas wyjazd na warsztaty Ogólnie to zachęcam do wzięcia udziału w następnej edycji (zwykle informacje o zapisach są w grudniu/początek stycznia), bo to naprawdę fajna przygoda Dużo można się informacji dowiedzieć i poznać ciekawych ludzi. Mimo iż trzeba włożyć dużo pracy to naprawdę warto
Jakbyście chcieli się jeszcze o czymś dowiedzieć, to pytajcie
Awatar użytkownika
beiness
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2010, o 14:19

Re: ,,mam haka na raka''

Post autor: beiness »

Jest dokładnie tak jak pisze Karolajn18

Brałam udział w MHNR rok i dwa lata temu. Jest to bardzo fajna sprawa Można się dużo dowiedzieć, nauczyć (jak robić dobre reklamy itp. - tzn. to już było na warsztatach w Wawie).

Tyle że ogólnie rzecz ujmując, kampania jest chyba słabo rozreklamowana - powinno być o tym zdecydowanie więcej w mediach. A przynajmniej ja prawie nic nie zauważyłam.

Wygrany projekt jest realizowany na podstawie najlepszego scenariusza kręcona jest reklama, która ma być w mediach. Jednakże w poprzednich latach praktycznie ich nie widziałam, i gdybym nie dostała linka na YT to bym w ogóle nie wiedziała jaki projekt wygrał.

Ale to po prostu moje odczucia)
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: ,,mam haka na raka''

Post autor: Karolajn18 »

Rzeczywiście zwycięskie kampanie są dosyć słabo nagłośnione. Ja zobaczyłam je pierwszy raz dopiero kiedy zainteresowałam się tym konkursem. Ale nie jest to do końca prawda, bo ostatnio widziałam reklamę Nie pakuj się do trumny na TVN Chociaż to było tylko raz, więc wniosek z tego, że rzeczywiście nie zbyt często są te reklamy puszczane.
Być może z kampanią dotyczącą raka prostaty będzie inaczej (wynik poznamy już jutro Niestety moja drużyna nie dostała się do finałowej 10, chociaż zrobiliśmy całkiem fajny projekt, niestety niedoceniony przez jury /
Mimo wszystko udział w Mam haka na raka był świetny, żałuję tylko, że nie mogę wziąć udziału w następnej edycji. Ale wszystkich innych jak najbardziej zachęcam
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: ,,mam haka na raka''

Post autor: Anezka »

Szkoła do której się dostała nagrodę przyznaną przez internautów i Laureata Mam Haka Na Raka 3
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość