Materiały na I i II rok Analityki medycznej ŚUM

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
kwasna
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2014, o 11:33

Materiały na I i II rok Analityki medycznej ŚUM

Post autor: kwasna »

Hej
Mam do zaoferowania materiały na I i II rok analityki medycznej na ŚUMie w formie elektronicznej. W ich skład wchodzą książki w pdfach, opracowane notatki na kolokwia, notatki z wykładów i z seminarek, pytania na kolokwia i egzaminy, prezentacje i dużo innych przydatnych materiałów
Materiały mogę wysłać drogą mejlową.
Chętnych zapraszam na priv
dreamer21
Posty: 49
Rejestracja: 22 cze 2015, o 13:49

Re: Materiały na I i II rok Analityki medycznej ŚUM

Post autor: dreamer21 »

kwasna pisze:Hej
Mam do zaoferowania materiały na I i II rok analityki medycznej na ŚUMie w formie elektronicznej. W ich skład wchodzą książki w pdfach, opracowane notatki na kolokwia, notatki z wykładów i z seminarek, pytania na kolokwia i egzaminy, prezentacje i dużo innych przydatnych materiałów
Materiały mogę wysłać drogą mejlową.
Chętnych zapraszam na priv
hej, ja w sprawie materiałów. jaka jest cena?)

Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: Materiały na I i II rok Analityki medycznej ŚUM

Post autor: Irys »

Witam

Również mam do zaoferowania materiały z analityki medycznej na ŚUMie w formie elektronicznej na I, II, III i IV rok.
W ich składzie znajdziecie opracowane materiały na seminaria, ćwiczenia, wykłady pisane ręcznie i pisane w wordzie/pdf, skany przydatnych książek, książki w pdf oraz wiele wiele więcej przydatnych rzeczy i informacji pozwalających przejść studia bez problemów.

Więcej informacji priv lub mail: [at].com
kwasna
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2014, o 11:33

Re: Materiały na I i II rok Analityki medycznej ŚUM

Post autor: kwasna »

up
kwasna
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2014, o 11:33

Re: Materiały na I i II rok Analityki medycznej ŚUM

Post autor: kwasna »

Nadal aktualne

kwasna
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2014, o 11:33

Re: Materiały na I i II rok Analityki medycznej ŚUM

Post autor: kwasna »

polecam
stokrotka94
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2013, o 20:42

Re: Materiały na I i II rok Analityki medycznej ŚUM

Post autor: stokrotka94 »

Hej, mam do sprzedania materiały na I rok analityki ( notatki, zeszyty, pytania na kolokwia i egzaminy, szkiełka + opisy, artykuły naukowe, skrypty, itp)
Posiadam także kompletne materiały na rok II ( notatki własne, opracowania + ksera, zeszyty, książki, pytania, szkiełka, prezentacje,sprawozdania, itp). [ps.Gwarancja sukcesu na egzaminach]
Materiały posiadam w formie papierowej i elektronicznej.

Więcej info na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość