Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
chamucki
Posty: 107
Rejestracja: 27 lut 2010, o 15:16

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: chamucki »

OlgaB pisze:łoł-jestem już po wynikach nie jest źle 82%) hehe wycelowała w wynik co do procenta ale najlepsze jest to ,że przyznali mi pkt za zadania za które byłam pewna że nic nie dostane a odceli punkt za zadanie ,którego byłam pewna nic to -cieszę się ,że jest po wszystkim) a jak u was? pochwalcie się wynikami.Idzie ktoś do Wrocka na lek ?
Też idę do Wrocka tylko nie wiem jeszcze czy na lek czy na stomatologie . Z fizyki mam 86%, więc jestem zadowolony, bo liczyłem sobie max. 82% i nie wiem za bardzo jakim cudem wyszło 86%, ale nie narzekam
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: OlgaB »

chamucki pisze: Też idę do Wrocka tylko nie wiem jeszcze czy na lek czy na stomatologie . Z fizyki mam 86%, więc jestem zadowolony, bo liczyłem sobie max. 82% i nie wiem za bardzo jakim cudem wyszło 86%, ale nie narzekam
no ja właśnie też się zastanawiam.i nie wiem co wybrać z jednej strony myślę o leku ale bardzo ciągnie mnie też do stomatologii.Mamy chociaż takie szczęście ,że oba kierunki są rewelacyjne i robota jest po nich pewna
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: Wanna »

Chodźcie na stomę
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: OlgaB »

w sumie why not
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: karimata »

Mam 80%, ucieli mi wszystkie 3 punkty za zwierciadło chociaż myślałem że sie zlitują i chociaż oznaczyłem kąty odbite to nie kwapili się z przyznaniem punktu. Kolejne 3 lecą na transformatorze, ale to przewidziałem. No i teraz. rzekomo za zadanie 16.2 które jest cholernie banalne i które robilem kilka razy przed maturą mam 0/2pkt. Nie wiem jak to możliwe skoro pamiętam że sprawdzałem 3x na maturze, potem w kluczach na internecie i wreszcie na kluczu CKE i się zgadzało. byłem liczbaAvogadra% pewny że mam dobrze i dalej tak mi się wydaje. dlatego viva cke, składam rano wniosek o wgląd do pracy. te 2pkt a 4% zmieniłyby mi diametralnie sytuacje
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: OlgaB »

a ile masz łącznie pkt? chyba wystarczy Ci na Warszawe bo piszesz ,że masz dobrze chemie zdaną
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: karimata »

OlgaB pisze:a ile masz łącznie pkt? chyba wystarczy Ci na Warszawe bo piszesz ,że masz dobrze chemie zdaną
248 chemia 93. nie wystarczy. a Ty jak ogólnie? przeszukałbym forum ale jestem padnięty dziś
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: OlgaB »

247 fizyka 82 -jak myślisz spadnie 2 pkt?
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: karimata »

Myślę, mam nadzieje i trzymam kciuki że do Wrocławia się dostaniemy
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: OlgaB »

fajnie by było na jednym roku ba może i jedna grupa
qqryq
Posty: 11
Rejestracja: 1 lip 2011, o 00:49

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: qqryq »

A właśnie jak oceniacie tegoroczną podstawę z fizy w stosunku do ubiegłorocznej? Bo jakoś się tak dziwnie złożyło, że nie pamiętam arkusza z zeszłego roku a nakręcam się i nakręcam, że te progi może spadną i chcę mieć do tego jakieś argumenty bo jedna chemia mnie jakoś nie pociesza, potrzebuje więcej
Awatar użytkownika
mala_mii
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2011, o 19:25

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: mala_mii »

Moim zdaniem matura w tym roku była trudniejsza niż w tamtym chociaż dobrze mi poszła.
Widać to po wynikach w mojej szkole gdzie zawsze mnóstwo osób zdaje fizykę.
Z tego co wiem nie tylko w mojej szkole średnia z fizyki tak bardzo spadła ale w skali całego kraju również. Także głowa do góry!
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: OlgaB »

była trudniejsza -zdecydowanie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości