Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: OlgaB »

syku pisze:
OlgaB pisze:opłacało się zdawać jednak fizykę
Zdecydowanie! dziś to kocham nawet transformator i zwierciadło!
hehe ja też! czekam ,czekam i nie mogę się doczekać na Wrocław! gdzie te listy

już wiem :lekarski257 dentystyczne 259. w tamtym roku spadło o 14 pkt w porównaniu do pierwszej listy więc może o 10 spadnie i teraz myślę ,że z Wumu pozwalniają miejsca bo jest niższy próg .
Awatar użytkownika
mala_mii
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2011, o 19:25

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: mala_mii »

Oj niewątpliwie się opłacało. Zwłaszcza, że i tak na fizykę w trzeciej klasie poświeciłam najmniej czasu.
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: cicha-woda »

Nie nawidzę fizyki mimo wszystko, ale od wczoraj będę do jej komentowania odrobinę bardziej łaskawa I zapominam wszystkie przekleństwa ciskane w zadania z prądu, termodynamiki i elektrostatyki, które nigdy mi nie wychodziły i spisywałam swoją fizyczną przyszłość na straty.A to dzięki niej tak naprawdę mam medycynę jak na tacy podaną
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: Medycyna Lwów »

ja zawsze nawet tu pisałem, że fizykę warto zdawać i gros osób dostaje się właściwie tylko dzięki niej. A fizyka zwłaszcza podstawowa naprawdę jest w zasięgu każdego.
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: cicha-woda »

Wiadomo, że warto jest zdawać fizykę, bo to dodatkowa szansa na dostanie się. Zanim się na nią zdecydowałam cały czas biłam się z myślami, czy nie lepiej skupić się na samej biologii i chemii, ale teraz z perspektywy czasu widzę, że jeśli jest się w stanie dobrze zorganizować czas i zrozumienie biol-chem przychodzi łatwo, to i na fizykę znajdzie się czasu sporo
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: karimata »

cicha-woda pisze:Nie nawidzę fizyki mimo wszystko, ale od wczoraj będę do jej komentowania odrobinę bardziej łaskawa I zapominam wszystkie przekleństwa ciskane w zadania z prądu, termodynamiki i elektrostatyki, które nigdy mi nie wychodziły i spisywałam swoją fizyczną przyszłość na straty.A to dzięki niej tak naprawdę mam medycynę jak na tacy podaną
Ej ja to samo. A już po wynikach jak się dowiedziałem że mam tylko 80, to w życiu bym się nie spodziewał że te punkty załatwią mi WUM
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: OlgaB »

ja z moją koleżanką uzyskałyśmy takie same wyniki z dwóch przedmiotów,ale ona nie zdawała fizyki i teraz wyszło na to,że ja mam szanse dostać się w połowie lipca a ona we wrześniu
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: cicha-woda »

Fizyka pozytywnie zmieniła nasze życie.

O zgrozo, jak to brzmi
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: OlgaB »

dziwnie ,ale prawdziwie
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: soraja »

Jeszcze lepiej: Fizyka daje szansę na lepsze jutro".
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: karimata »

Widząc że progi na dwuprzedmiotowych się trzymają to dziękuje teraz sobie za fizyke kilkanaście razy dziennie, zdecydowanie hit 2011
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: OlgaB »

syku, ja też sobie dziękujęile razy słyszałam od moich znajomych nie będę zdawać fizyki -wolę przygotować się tylko z dwóch przedmiotów". ufff teraz pozostaje mi tylko cierpliwe czekanie na Wrocław i mam nadzieję,że w piątek przeczytam swój pesel na liście zakwalifikowanych
Awatar użytkownika
Mati_P
Posty: 411
Rejestracja: 17 sie 2009, o 08:25

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: Mati_P »

z fiyka mozesz wiecej! ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości