Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: olunia16 »

Witam Piszę w 2011 maturę z fizyki. Myślę o lekarskim we Wrocku lub Wawie. Jest jeszcze ktoś kto pisze w 2011 maturę z fizyki? Jaki poziom? Ja poziom podstawowy.
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: karimata »

A powiem Ci że to samo też podstawowa i też chce składać do Wrocka i Wawy, raczej do Wawy
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: york »

ja też myślę o podstawowej fizyce, ale nie jestem jeszcze do końca zdecydowana
pzg
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2009, o 21:22

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: pzg »

oczywiście, że podstawa. mimo, że rozszerzenie kusi
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: york »

zaczeliście się już jakoś przygotowywać? powtórki jakieś? czy teraz odpoczynek i start dopiero z rokiem szkolnym?
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: karimata »

Ja niestety troche sobie olałem fizykę w gimnazjum i dopiero w tym roku się co nieco uczyłem więc planuje troche nadrobić na wakacjach żeby mieć chociaż podstawy z większości działów. Ma ktoś może z was taką przejrzystą rozpiskę co jest wymagane a co nie na podstawowy?
Awatar użytkownika
karolyfer
Posty: 130
Rejestracja: 3 cze 2010, o 11:54

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: karolyfer »

Wtrące się trochę, ale powiem wam jako tegoroczny maturzysta, że do lutego 2011 jeszcze 5 razy zmienicie decyzję co i na jakim poziomie zdawać. A osobiście uważam, że szkoda wakacji na uczenie, z którego i tak niewiele pewnie wyjdzie, chyba że ktoś ma bardzo silną wolę
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: york »

w sumie masz rację, bo i tak zdążymy większość zapomnieć
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: karimata »

karolyfer pisze:Wtrące się trochę, ale powiem wam jako tegoroczny maturzysta, że do lutego 2011 jeszcze 5 razy zmienicie decyzję co i na jakim poziomie zdawać. A osobiście uważam, że szkoda wakacji na uczenie, z którego i tak niewiele pewnie wyjdzie, chyba że ktoś ma bardzo silną wolę
Nie wiem jak inni, ale np. ja i olunia16 jak pisała, chcemy iść na lekarski a jak będziemy mieć wahania jakie zdajemy przedmioty w lutym, 3 miesiące przed maturą, to figa a nie się dostaniemy gdziekolwiek rozumiem jak ktoś stwierdzi że nie zda rozszerzonego i zmienia pod koniec na podstawę, na odwrót to już sobie nie wyobrażam, a nagle zdecydować o jakimś przedmiocie np. w styczniu i aspirując na lekarski to krzyżyk na drogę
Awatar użytkownika
karolyfer
Posty: 130
Rejestracja: 3 cze 2010, o 11:54

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: karolyfer »

syku, w tym temacie jest mowa o fizyce, więc żadne krzyżyki na drogę itp., bo jak ktoś chce na lekarski to jest nastawiony na biologię i chemię od razu. Kwestia fizyki do własnego rozstrzygnięcia pozostaje. Znam ludzi którzy decydując się w lutym na fizykę podstawę napisali ją całkiem dobrze, mimo że orłami nie są. Sam miałem wiele wątpliwości, skończyło się na tym, że ostatecznie nie dopisałem tej fizyki do deklaracji. I mam nadzieje, że na dobre mi wyjdzie
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: york »

wynik z fizyki i tak nie będzie decydował o zdaniu matury, więc nie ma nic do stracenia, oczywiście oprócz czasu poświęconego na jej nauke
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: karimata »

kaloryfer a no to w takim wypadku się z Tobą zgadzam
eh ja się boje tej fizyki, zwłaszcza teoretycznych
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Matura 2011 z fizyki kto pisze???

Post autor: york »

a ja bardziej zadań, z gimnazjum wyszłam z przekonaniem, że będe zdawać fizykę, dlatego na początku się uczyłam, ale gdy dowiedziałam się, że w zabrzu chcą biol i chem to ją z lekka olałam i teraz zaświecił mi wrocław, więc będe miała troszkę do nadrobienia, mam nadzieję, że się uda
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość