Matura 2012

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Matura 2012

Post autor: Collo »

elkon pisze:a ja myślałam, że moje 55kg przy 178 to mało
Dość wysoka jesteś jak na dziewczynę
A jedna dziewczyna ma jakieś 5,3.To już chyba jakaś patologia jest.
Jak mówił lith - liczy się podejście. Sam znam z gimnazjum osobę, która miała średnią ponad 5.8, a miała ją za udział w konkursach i dobre oceny ze spr itp. Nigdy nie widziałem, żeby łaziła do nauczyciela i prosiła o podwyższenie oceny. Natomiast druga osoba - średnia 5.6 - miała ją za ciągle proszenie o oceny - robiła jakieś plakaty, prezentacje, z każdego przedmiotu robiła, co mogła, żeby mieć ta lepszą średnią. Przez to całe podlizywanie klasa ją znienawidziła, w ogóle była zarozumiała i myślała, że jest najmądrzejsza - nigdy więcej takich osób
Awatar użytkownika
elkon
Posty: 81
Rejestracja: 15 lis 2010, o 20:47

Re: Matura 2012

Post autor: elkon »

ano jestem. moja mama ma 182, wiec nie jest źle. nie przerosłam Jej.
Awatar użytkownika
Milejdi
Posty: 105
Rejestracja: 10 gru 2010, o 21:48

Re: Matura 2012

Post autor: Milejdi »

Ciri123 pisze:Serio tyle ważysz? To już chyba jest trochę niezdrowe O_O Żebyś tylko w jakąś anoreksję nie wpadła. Bez urazy,ale jak wieje mocniejszy wiatr to chyba z ciężarkami chodzisz Ale porównanie do szkieletu w klasie to ci się udało
Serio.A latem jeszcze mniej. Więc może twój sposób z ciężarkami wypróbuję.
elkon pisze:a ja myślałam, że moje 55kg przy 178 to mało
Oddaj mi trochę tych centymetrów!
Colloportus pisze:Jak mówił lith - liczy się podejście. Sam znam z gimnazjum osobę, która miała średnią ponad 5.8, a miała ją za udział w konkursach i dobre oceny ze spr itp. Nigdy nie widziałem, żeby łaziła do nauczyciela i prosiła o podwyższenie oceny. Natomiast druga osoba - średnia 5.6 - miała ją za ciągle proszenie o oceny - robiła jakieś plakaty, prezentacje, z każdego przedmiotu robiła, co mogła, żeby mieć ta lepszą średnią. Przez to całe podlizywanie klasa ją znienawidziła, w ogóle była zarozumiała i myślała, że jest najmądrzejsza - nigdy więcej takich osób
W gimnazjum to ja też miałam niewiele niższą Inna sprawa, że szkoła szkole nierówna.A ja sama teraz też udzielam się artystycznie
Pewnie gdyby nie to, miałabym zachowanie nieodpowiednie
Awatar użytkownika
fille
Posty: 18
Rejestracja: 29 gru 2009, o 19:41

Re: Matura 2012

Post autor: fille »

lith pisze:Ale mnie przekonał.była to ostatnia religia na którą poszedłem. Oczywiście potem nagle wielkie zdziwienie co się stało Większość klasy jednak chodziła, a ich głównym argumentem była licząca się do średniej 6 na świadectwie, którą z tego przedmiotu dostawał każdy
Zdecydowałam, że na religię będę chodzić, żeby na koniec semestru ładniej wyglądać Kosztuje mnie to sporo nerwów. Raz po lekcji byłam tak zdenerwowana, że pomyliłam dni tygodnia, wzięłam płaszcz z szatni i wyszłam ze szkoły. Uszłam jakieś kilkaset metrów, obróciłam się na pięcie i pognałam na kolejne 2 lekcje. D
Poza tym u mnie nie chodziło o takie tematy czysto religijne, w tym wypadku było z serii: lekarz żywi się powołaniem i do pracy jeździ etyką". Twierdził, że jak pacjenta nie stać na leczenie, a NFZ nie refunduje to powinien zapłacić ze swojej kieszeni. Albo, że kolejki są przez lekarzy, bo jak są potrzebujący to powinni siedzieć 24/7. oczywiście za darmo najlepiej, bo przyjmowanie prywatnie to największe zło tego świata i zarabianie na ludzkim cierpieniu :O
Ciekawe myślenie miał ów ksiądz. A on taki święty?
Księża też wolontariatu nie prowadzą. Znajdzie się kilku zarabiających na ludzkiej naiwności.
Milejdi pisze: 46kg i 170cm. Ciebie przynajmniej nikt nie mylił ze szkieletem w pracowni biologicznej.
I zaczynam się źle czuć we własnym ciele.
To samo. Pamiętam, jak nam w 1 klasie próbował wmówić, że ewolucja to wymysł, a wielcy tego świata zafałszowali prawdziwe dane na ten temat.Życie powstało w 7 dni, koniec i kropka, a jak się nie podoba, to co robisz na moich lekcjach?
Matulu! Paranoja.
Awatar użytkownika
Milejdi
Posty: 105
Rejestracja: 10 gru 2010, o 21:48

Re: Matura 2012

Post autor: Milejdi »

fille pisze:Ciekawe myślenie miał ów ksiądz. A on taki święty?
Księża też wolontariatu nie prowadzą. Znajdzie się kilku zarabiających na ludzkiej naiwności.
Wszyscy księża tacy święci, tylko im te aureole więdną!
Zawsze mnie rozwala gadanina na temat takich kontrowersyjnych tematów-a raczej argumenty strony przeciwnej.Mój ksiądz był nawet przeciwny temu, by kobieta oddała urodzone w wyniku gwałtu dziecko do adopcji-bo to matka powinna się nim zajmować, to jest jej obowiązek.Zwłaszcza, kiedy ta matka ma 13, 14 lat.
fille pisze:I zaczynam się źle czuć we własnym ciele.
NIe rycz! Ja bym chętnie przytyła, gdyby nie obawa, że wtedy mylono by mnie z ciężarówką Pana Woźnego, a nie ze szkieletem.NIe mogę nawet usiąść na podłodze, bo wszystkie gnaty mnie bolą.Że nie wspomnę, iż moje żebra mogłyby robić za tarę do prania
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Matura 2012

Post autor: Maggda_W »

ja mam kolezanke ktora przy 170 cm wazy 40 kg D to jest dopiero hardkor D
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Matura 2012

Post autor: Mihhu »

Maggda_W pisze:ja mam kolezanke ktora przy 170 cm wazy 40 kg D to jest dopiero hardkor D

wg BMI do prawidłowej wagi brakuje jej jedynie 20 kg.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Matura 2012

Post autor: Collo »

Mihhu pisze:
Maggda_W pisze:ja mam kolezanke ktora przy 170 cm wazy 40 kg D to jest dopiero hardkor D

wg BMI do prawidłowej wagi brakuje jej jedynie 20 kg.
co to jest 20 kg
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Matura 2012

Post autor: Lektom »

skąd takie chuderlaki czerpią siły na naukę ?
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: Matura 2012

Post autor: ruda_slask »

dziś w odpowiedzi na prośbę o dodatkowe zadania z metabolizmu usłyszałam, że moja biologica nie jest księgą życzeń.
Niech zapomni, że mój sukces sobie przypisze.
Ktoś tu miał problem z biologicą, która nijako przygotowuje do matury, nie zastanawiajcie się długo, proście o zmianę nauczyciela póki czas.
Awatar użytkownika
Milejdi
Posty: 105
Rejestracja: 10 gru 2010, o 21:48

Re: Matura 2012

Post autor: Milejdi »

Maggda_W pisze:ja mam kolezanke ktora przy 170 cm wazy 40 kg D to jest dopiero hardkor D
A.czyli ja mogę się porównywać do szkieletu, a ona już nim jest
ruda_slask pisze:dziś w odpowiedzi na prośbę o dodatkowe zadania z metabolizmu usłyszałam, że moja biologica nie jest księgą życzeń
Hhmm.a moja nam ostatnio przysłała na pocztę ładnie pogrupowane tematycznie zadania z metabolizmu i cytologi oraz doświadczenia.NIe liczyłam dokładnie, ale z 70-80stron to tego będzie.Serio.
Ktoś chętny?
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Matura 2012

Post autor: Lektom »

Milejdi pisze:
Maggda_W pisze:ja mam kolezanke ktora przy 170 cm wazy 40 kg D to jest dopiero hardkor D
A.czyli ja mogę się porównywać do szkieletu, a ona już nim jest
ruda_slask pisze:dziś w odpowiedzi na prośbę o dodatkowe zadania z metabolizmu usłyszałam, że moja biologica nie jest księgą życzeń
Hhmm.a moja nam ostatnio przysłała na pocztę ładnie pogrupowane tematycznie zadania z metabolizmu i cytologi oraz doświadczenia.NIe liczyłam dokładnie, ale z 70-80stron to tego będzie.Serio.
Ktoś chętny?
tak mi możesz przesłać XD adres na PW Heh
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: Matura 2012

Post autor: ruda_slask »

chętnie ).
przyda się pewnie w przyszłym roku przy poprawianiu matury. mam jakieś niejasne wrażenie, że za pierwszym razem się nie uda.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości