Matura 2012

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
fille
Posty: 18
Rejestracja: 29 gru 2009, o 19:41

Re: Matura 2012

Post autor: fille »

ruda_slask pisze:chętnie ).
przyda się pewnie w przyszłym roku przy poprawianiu matury. mam jakieś niejasne wrażenie, że za pierwszym razem się nie uda.
Czemu od razu tak zakładać?
I tez się przyłączam do prośby o wysłanie.
Mihhu pisze:
Maggda_W pisze:ja mam kolezanke ktora przy 170 cm wazy 40 kg D to jest dopiero hardkor D

wg BMI do prawidłowej wagi brakuje jej jedynie 20 kg.
Też to wyliczałam. 54kg idealnie wpasowywałoby się w normę.
D0KT0REK pisze:skąd takie chuderlaki czerpią siły na naukę ?
Może jak Stachursky? Czerpią energię do życia z kosmosu.
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: Matura 2012

Post autor: ruda_slask »

To ja chyba muszę zacząć kontaktować się z obcymi cywilizacjami. Brakuje mi energii.
Ucieszę się strasznie, jak ktoś będzie tak miły i podeśle mi testy zbiorcze, arkusze maturalne [ale nie CKE], mało mi zadań ostatnio.
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: Matura 2012

Post autor: WojtekB »

Dalsza dyskusja niezwiązana z wątkiem Matura 2012


Kolejne off-topowe posty będą usuwane
Awatar użytkownika
Ciri123
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2011, o 13:15

Re: Matura 2012

Post autor: Ciri123 »

Słuchajcie, jak ktoś z was ma jeszcze jakieś zadania, to mówić! Pomóżmy sobie nawzajem Arkuszy i zadań nigdy nie za wiele
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Matura 2012

Post autor: Tomq »

Milejdi pisze:Hhmm.a moja nam ostatnio przysłała na pocztę ładnie pogrupowane tematycznie zadania z metabolizmu i

cytologii

oraz doświadczenia.NIe liczyłam dokładnie, ale z 70-80stron to tego będzie.Serio.
Jak zawsze czuwam, drodzy moi! Tak jak Wojtek pilnuje spamu, tak jak czystości języka Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: Matura 2012

Post autor: ruda_slask »

jeśli macie jakieś arkusze, może z okręgowych komisji, biologiczne to ślijcie: [at].fm
Ja mogę podzielić się z wami linkiem, który zresztą zdobyłam dzięki uprzejmości Pauliny_47, do arkusza z chemii [OKE POZNAŃ].
Awatar użytkownika
Milejdi
Posty: 105
Rejestracja: 10 gru 2010, o 21:48

Re: Matura 2012

Post autor: Milejdi »

Tomq pisze:Jak zawsze czuwam, drodzy moi! Tak jak Wojtek pilnuje spamu, tak jak czystości języka Pozdrawiam.
Milejdi pisze:Hhmm.a moja nam ostatnio przysłała na pocztę ładnie pogrupowane tematycznie zadania z metabolizmu i

cytologii

oraz doświadczenia.NIe liczyłam dokładnie, ale z 70-80stron to tego będzie.Serio.
Jak zawsze czuwam, drodzy moi! Tak jak Wojtek pilnuje spamu, tak jak czystości języka Pozdrawiam.
A przepraszam Btw, nie powinno być:Tak jak Wojtek pilnuje spamu, tak ja czystości języka?

Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Matura 2012

Post autor: Tomq »

Nie trafiłaś w sedno, bo nie chodziło mi o literówkę
AlicjaD
Posty: 38
Rejestracja: 26 sie 2010, o 12:14

Re: Matura 2012

Post autor: AlicjaD »

Ja też poproszę: [at].pl

A teraz z innej beczki.
Wszyscy znajomi opowiadają mi, że na medycynie to w ogóle nie ma życia (że tak powiem) kulturowego".
Macie jakieś kontakty z ludźmi z medycyny?
Czy na prawdę na tych studiach nie robi się nic innego tylko się uczy?
Nie można iść na imprezę - trzeba się uczyć.
Nie można iść na kręgle - trzeba się uczyć.
Nie można posiedzieć na fejsbógu - trzeba się uczyć.
Nie można odwiedzić znajomych w akademiku ( O ! Marian znowu robicie imprezę ?!") - trzeba się uczyć.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Matura 2012

Post autor: Mihhu »

AlicjaD pisze:Ja też poproszę: [at].pl

A teraz z innej beczki.
Wszyscy znajomi opowiadają mi, że na medycynie to w ogóle nie ma życia (że tak powiem) kulturowego".
Macie jakieś kontakty z ludźmi z medycyny?
Czy na prawdę na tych studiach nie robi się nic innego tylko się uczy?
Nie można iść na imprezę - trzeba się uczyć.
Nie można iść na kręgle - trzeba się uczyć.
Nie można posiedzieć na fejsbógu - trzeba się uczyć.
Nie można odwiedzić znajomych w akademiku ( O ! Marian znowu robicie imprezę ?!") - trzeba się uczyć.

1) nie ma życia
2) żadnych kontaktów
3) tylko się uczy
4) żadnych imprez
5) tym bardziej kręgli
6) fejsbóg to ZUO wcielone
7) na medycynie nie masz znajomych

Uwielbiam takie pytania

A tak na serio. Jeżeli potrafisz dobrze dysponować czasem na wszystko jest yyy czas (?). Brakuje mi synonimu
AlicjaD
Posty: 38
Rejestracja: 26 sie 2010, o 12:14

Re: Matura 2012

Post autor: AlicjaD »

może przesadzam, ale nieźle mnie nastraszono
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Matura 2012

Post autor: Lektom »

AlicjaD pisze:może przesadzam, ale nieźle mnie nastraszono
nie pękaj. widzisz. Mihhu jest naszym doskonałym wzorcem - prowadzi bloga, napisał już 1623 postów i jakoś zalicza. więc da się:D
zresztą tak mam znajomych na lekarskim i czasami narzekają, że bywa mnóstwo nauki ale narzeka się wszędzie. prowadzą prywatne, normalne życie. mają chłopaków, dziewczyny i potrafią wszystko pogodzić.
myślę, że im więcej pracy i nauki się ma tym bardziej człowiek uczy się dysponować czasem i szybciej wykonuje wiele czynności:)
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Matura 2012

Post autor: lith »

AlicjaD, ale jak będziesz chciała to sobie możesz i zająć 24/7, a i tak jeszcze będziesz mogła powiedzieć, że brakuje czasu . trzeba po prostu umieć rozplanować czas, wykorzystywać go efektywnie, przeprowadzać ostrą selekcję materiału. Czasami jest tak, ze tydzień czy dwa nigdzie nie wyjdziesz, nawet w weekend. A czasami i w ciągu tygodnia się czas wygospodaruje. Ale momentami potrzebne jest do tego podejście- co masz zrobić jutro zrób pojutrze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości