Matura 2012

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
any_way
Posty: 174
Rejestracja: 14 paź 2009, o 12:34

Matura 2012

Post autor: any_way »

Ciekawa jestem, czy są już tutaj ludzie zdający maturę w przyszłym roku (kalendarzowym! ), myślący o medycynie lub kierunkach jej pokrewnych. Jeśli tak, łączmy się, wymieniajmy planami, ambicjami, być może metodami przygotowań!
liberos333
Posty: 38
Rejestracja: 7 paź 2009, o 16:11

Re: Matura 2012

Post autor: liberos333 »

Pewnie, że są Chociaż do matury sporo czasu warto o czymś takim pogadać. Moje metody przygotowań? Jak narazie w miarę systematyczna nauka, udział w olimpiadzie z bio w tym roku i następnym, i walka z lenistwem. W planach medycyna- najchętniej w Poznaniu.
Awatar użytkownika
biologiczka_6
Posty: 192
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:14

Re: Matura 2012

Post autor: biologiczka_6 »

Witam wszystkich !Również planuję zdawać maturę z biologii w 2012 W olimpiadzie biologicznej udziału w tym roku nie biorę (jeszcze za mało umiem )ale za rok może spróbuję.teraz czeka mnie olimpiada ekologicznaczy ktoś z was może bierze udział?
Awatar użytkownika
Tekamidu
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2010, o 09:46

Re: Matura 2012

Post autor: Tekamidu »

Cześć. U mnie też padło na biolę + chemię, chociaż ostatnio dużo nad tym wyborem zdarza mi się jeszcze reflektować.
W żadnych olimpiadach nie biorę udziału (a szczególnie ekologicznej, brrr) , tylko jakiś konkurs chemiczny o indeks. Cierpię na chorobę społeczną - mam niesamowitego lenia. Planujecie już od kiedy zacząć taką naukę stricte pod maturę? Jeszcze do września, czy już po nim?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Matura 2012

Post autor: lith »

tylko jakiś konkurs chemiczny o indeks
A możesz napisać jaki? Bo przynajmniej jeden- który ja znam to była ostra ściema
Awatar użytkownika
woicieh
Posty: 226
Rejestracja: 2 sie 2010, o 10:55

Re: Matura 2012

Post autor: woicieh »

Trochę ludzi się znajdzie.

Ja idę na ekologiczną, ale tylko dlatego, że u mnie w szkole 1 etap jest obowiązkowy dla biol-chemów.
Awatar użytkownika
Tekamidu
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2010, o 09:46

Re: Matura 2012

Post autor: Tekamidu »

Lith, wydaje mi się, że nazywa się Alchemik", ale w 100% nie jestem pewien. Upewnię się we wtorek.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Matura 2012

Post autor: lith »

woicieh pisze:Ja idę na ekologiczną, ale tylko dlatego, że u mnie w szkole 1 etap jest obowiązkowy dla biol-chemów.
i może jeszcze na ocene?
Awatar użytkownika
woicieh
Posty: 226
Rejestracja: 2 sie 2010, o 10:55

Re: Matura 2012

Post autor: woicieh »

lith pisze:
woicieh pisze:Ja idę na ekologiczną, ale tylko dlatego, że u mnie w szkole 1 etap jest obowiązkowy dla biol-chemów.
i może jeszcze na ocene?
Nie no nauczycielka jest zdrowa.
Pewnie jak co roku, 80% uczestników wypełni test w 3 minuty (czyli po prostu praca z kartą odpowiedzi, nie z testem ).
Olimpiada ekologiczna jest o tyle fajna, że dużo punktów jest za umiejętność logicznego myślenia i ogólnie, myślenia.

btw ktoś się wybiera na inny kierunek niż medycyna?
AlicjaD
Posty: 38
Rejestracja: 26 sie 2010, o 12:14

Re: Matura 2012

Post autor: AlicjaD »

Ja również planuje medycynę ( najchętniej Poznań lub Bydgoszcz, ale to jest nieważne. Miasto to najmniejszy problem). W olimpiadach nie biorę udziału z prostego powodu - nie czuję się na siłach w żadnym z przedmiotów, a nie lubię przegrywać

Co robię w związku ze studiami? Systematyczna praca, korepetycję z chemii i fizyki. I nadzieja, że coś z tego będzie
Czyli widzę, że nie tylko ja przeglądam takie fora, zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć D

Szczerze? Chciałabym być już w 3 klasie i szykować się do matury, bo teraz tylko o tym stresie myślę, a za rok (może) jakoś to przeleci D
Awatar użytkownika
any_way
Posty: 174
Rejestracja: 14 paź 2009, o 12:34

Re: Matura 2012

Post autor: any_way »

AlicjaD pisze:Szczerze? Chciałabym być już w 3 klasie i szykować się do matury, bo teraz tylko o tym stresie myślę, a za rok (może) jakoś to przeleci D
Ja tak samo Teraz to takie nie wiadomo co. Z jednej strony nie ma sensu niczego powtarzać, bo zdąży się 3 razy zapomnieć, ale z drugiej rodzice siedzą na głowie, w kółko powtarzając, że to półtora roku zleci błyskawicznie.

Poza chemią i biologią zdajecie coś jeszcze nadobowiązkowego?
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: Matura 2012

Post autor: Zielona cytryna »

Historię sztuki!

<też matura 2012, a potem koniec świata gt
Awatar użytkownika
any_way
Posty: 174
Rejestracja: 14 paź 2009, o 12:34

Re: Matura 2012

Post autor: any_way »

Historię sztuki? A na co się wybierasz?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 6 gości