Matura 2013 BIOLOGIA

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
ногомас

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: ногомас »

można w tym wyłączyć muzykę? bo straszna jest.
ногомас

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: ногомас »

eeeh czemu nie można edytować swoich postów. Można uciszyć gościa przy samym początku, jest tak denerwujący, że u mnie max 32K.
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: persil1991 »

w prawym górnym rogu w każdej chwili da się wyciszyć

Chociaż strasznie mi się podoba przeszczep mózgu między kurokiem a tym gościem - nagle zamieniają się rolami Boskie
ногомас

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: ногомас »

Na stronie witowskiego nowamatura.edu.pl w bannerze pisze, że 26 marca jest jakaś próbna matura z chemii.

Moja szkoła oczywiście nie bierze w tym udziału, myślicie, że będzie jak dostać z tego pytania? Macie to w szkole u siebie?
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: ar33k »

Ja mam w szkole, arkusz będzie w necie popołudniu (przynajmniej kiedyś tak było).
Awatar użytkownika
aga_vis@vp.pl
Posty: 156
Rejestracja: 24 lip 2008, o 09:34

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: aga_vis@vp.pl »

witam, przepraszam, że sie tak wcinam. właściwie jestem zeszłoroczna maturzystką ale ciekawi mnie jedna rzecz - w 2010 roku na maturze jesli wybraliście biologię czy chemie to musicie ja pisać na podstawie i rozszerzeniu ? pozdrawiam
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: pyati »

ar33k pisze:Ja mam w szkole, arkusz będzie w necie popołudniu (przynajmniej kiedyś tak było).

Fajnie by było jakbyś dał linka jak się pojawi]
ногомас

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: ногомас »

aga_[at].pl pisze:witam, przepraszam, że sie tak wcinam. właściwie jestem zeszłoroczna maturzystką ale ciekawi mnie jedna rzecz - w 2010 roku na maturze jesli wybraliście biologię czy chemie to musicie ja pisać na podstawie i rozszerzeniu ? pozdrawiam
albo podstawa albo rozsz. nie można obu poziomów, bo są o tej samej godzinie ^^
Arkuos
Posty: 315
Rejestracja: 31 sty 2010, o 04:07

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Arkuos »

aga_[at].pl pisze:witam, przepraszam, że sie tak wcinam. właściwie jestem zeszłoroczna maturzystką ale ciekawi mnie jedna rzecz - w 2010 roku na maturze jesli wybraliście biologię czy chemie to musicie ja pisać na podstawie i rozszerzeniu ? pozdrawiam
Wydaje mi się, że tylko rozszerzenie
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: oszka »

nie, mozemy i P i R ale tylko jedno z nich, obojetnie ktore.
Arkuos
Posty: 315
Rejestracja: 31 sty 2010, o 04:07

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Arkuos »

Ile czasu poświęcacie dziennie/tygodniowo na naukę biologii i chemii ? Ja w tym roku od grudnia zacząłem naukę prawie od zera i poświęcam średnio parę godzinek dziennie. Zapomniałem jak smakuje piwo, ale mam nadzieje, że mi to wyjdzie na dobre
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: persil1991 »

Ja mam w szkole, arkusz będzie w necie popołudniu (przynajmniej kiedyś tak było).
Skoro kiedyś już były (bo powiem szczerze, że ja o nich nigdy nie słyszałem, pierwszy raz od was ), to czy masz może (albo są gdzieś w necie) arkusze z lat wcześniejszych?
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: julia.....:):) »

Arkuos pisze:Ile czasu poświęcacie dziennie/tygodniowo na naukę biologii i chemii ? Ja w tym roku od grudnia zacząłem naukę prawie od zera i poświęcam średnio parę godzinek dziennie. Zapomniałem jak smakuje piwo, ale mam nadzieje, że mi to wyjdzie na dobre

Ja też sie uczę po kilka godzin , tylko że u mnie dużo schodzi na pisanie codziennie arkusza z biologii i chemi i jeszcze powtarzam materiał.Nad chemią pracuje od dwóch tygodni , bo mam mniej więcej dobry wynik.Najbardziej sie skupiam na biologii , bo ją najbardziej chcę poprawić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości