matura

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
ula337
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2011, o 15:42

matura

Post autor: ula337 »

mam problem z odbiorem książek do tematu przyczyny i skutki konfliktów rodzinnych na podstawie tekstów dwudziestowiecznych Proszę o POMOC!
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: matura

Post autor: lith »

To skąd te książki mamy odebrać?
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: matura

Post autor: Collo »

efka337 pisze:mam problem z odbiorem książek do tematu przyczyny i skutki konfliktów rodzinnych na podstawie tekstów dwudziestowiecznych Proszę o POMOC!
Nie rozumiem o co ci chodzi
Jak coś związanego z historią to nie tutaj chociaż chyba jest tu jeden humanista może ci pomoże (jeśli zrozumie co napisałaś )
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: matura

Post autor: Zielona cytryna »

Może to taki temat maturalny. I efka337, ma problem z wyborem literatury do jego realizacji

"Przyczyny i skutki konfliktów rodzinnych na podstawie tekstów dwudziestowiecznych
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: matura

Post autor: Collo »

To pewnie chodziło o dobór książek
Bo nie wiem, czy my mamy jakieś książki za nią odebrać, czy może nie może zrozumieć tych książek
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: matura

Post autor: Shaq »

Hmmm, ale co do tego ma biologia czy już nawet chemia ?
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: matura

Post autor: Zielona cytryna »

Hmm może to, że musi zdać maturę by iść na studia i pełna zapału poszerzać wiedzę z przedmiotów tak pięknych jak biologia czy chemia .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości