matura z chemii dla poprawiających 2011

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Mandarynka
Posty: 357
Rejestracja: 23 cze 2009, o 13:33

matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: Mandarynka »

Jest taki temat z biologii to czemu ma nie być z chemii. Znamy już częściowo pierwsze progi i ci z najodleglejszych miejsc mogą juz planować wypelnianie ponownej deklaracji maturalnej we wrześniu
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 522
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:56

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: ciocia »

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: stellar »

Ja jeśli zdecyduję się na poprawę, to nie z konieczności, a.ja wiem, ambicji ? Bo to bardziej z biologii jestem niezadowolona (72%), z chemii z kolei bardziej (87%), ale jeśli zostanę w domu i zdecyduję się na poprawianie biologii, to czemu jednym rzutem nie oblecieć też chemii ? A nuż przekroczę 90% ?
Awatar użytkownika
Wanilia90
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:49

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: Wanilia90 »

Heh, ja mam 88% i chyba też sobie poprawie po raz 2,a co
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: stellar »

Wanilia90 a dostałaś się tam gdzie chciałaś na studia czy będziesz poprawiać tak o, dla checy

Ja już wiem jak należy na maturę patrzeć Co z tego, że robiłam arkusze, jak podczas pisania dochodzą nerwy i człowiek się blokuje. Biologię pisałam pierwszą i się absolutnie zblokowałam, a do chemii podeszłam już zupełnie inaczej i poszła mi znacznie lepiej Więc za rok szykuję się na dwie dziewięćdziesiątki
Awatar użytkownika
Wanilia90
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:49

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: Wanilia90 »

Coś Ty,chciałam na lekarski do Kato,ale nie mam szans z moimi 161pkt . Tak dla checy to bym sobie za przeproszeniem d*py nie zawracała
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: stellar »

Wiesz, są czasem ambitni ludzie Znam chłopaka który studiuje na SGH a teraz zdawał histę&wos żeby tak o, prawo pociągnąć
Awatar użytkownika
Wanilia90
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:49

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: Wanilia90 »

stellar pisze:Wiesz, są czasem ambitni ludzie Znam chłopaka który studiuje na SGH a teraz zdawał histę&wos żeby tak o, prawo pociągnąć
Nie no aż tak ambitna to nie jestem
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: stellar »

Nie no, mi też lekarski wystarczy
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 522
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:56

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: ciocia »

Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że poprawię sobie za rok tą maturkę. Z tym, że czeka mnie raczej i biologia(80%) i chemia (77% ). Ogólnie to nie mogę sobie wydarować tego wyniku z chemii, no bo naprawdę dało się lepiej . Z bio z kolei jestem w miarę zadowolona, ale chyba mimo to warto spróbować jeszcze raz, bo każdy pkt jest przecież na wagę złota .
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: Iskra14 »

Ja również już zaczynam godzić się z tym, że 164 pkt do Zabrza na lek/stomę nie wystarczy, biorę dziakankę na farmacji i chcę uczyć się do poprawy.

Rok temu miałam 82 z bio i 80 z chemii
W tym roku 80 z bio i 82 z chemii

Biologię już sobie chyba odpuszczę i poświęcę się chemii.

Myślicie, że warto iść na korepetycje (bardzo dobra nauczycielka, u której wiele uczniów zdaje chemie na 90+) czy samej katować Witowskiego i Pazdrę?
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: Haine »

Iskra14, myślę, że z chemii trzeba po prostu przerobić bardzo dużo zadań, wszystkie wcześniejsze arkusze maturalne i powtórzyć teorie - i wystarczy Ale to tylko moje zdanie
mellody
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2010, o 15:02

Re: matura z chemii dla poprawiających 2011

Post autor: mellody »

Ja tez sie do was przyłaczam i poprawiam mature za rok 63 biol 65 chem. Noramalnie smiech na sali.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości