matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
wwwwww
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2017, o 17:07

matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Post autor: wwwwww »

Biorąc pod uwagę to że bym się uczyła po 10-12 h dziennie i nie miała nic poza tym na głowie to czy zdążę się nauczyć chemii rozszerzonej na 80% od podstaw? Matura jest 16 maja, miałabym 7 tygodni. Zdając tą maturę która była przed 2015 rokiem
Awatar użytkownika
wanderlust
Posty: 15
Rejestracja: 19 lut 2017, o 10:01

Re: matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Post autor: wanderlust »

To bardzo indywidualna sprawa, jednym tyle czasu wystarczy, inni i w trzy lata się nie nauczą. Myślę, że przy odpowiednich predyspozycjach to jest możliwe i jak najbardziej powinnaś próbować, ale nikt nie odpowie Ci jednoznacznie na pytanie.
Medyk 300

Re: matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Post autor: Medyk 300 »

Jak dla mnie to jest zabójstwo. Po tygodniu będziesz mieć dość.
Wychodzi na, że w ciągu 3 tygodni rozwalisz Witka, w ciągu tygodnia pazdro, i w ciągu 3 tygodni Persone. Spróbuj tego dokonać i pochwal się wynikiem. Jak trafisz w 90/90+ z matury.
To będę Cię śpiewał w Litainiach

kinga1505
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2015, o 10:45

Re: matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Post autor: kinga1505 »

Szczerze mowiac, to jest bardzo mala szansa(nie mowie, ze to niemozliwe). Ale moim zdaniem jesli sie naprawde chce, to zawsze warto probowac

gabrysiia21
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 13:30

Re: matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Post autor: gabrysiia21 »

Dawaj, po prostu JUST DO IT i nie ma że od jutra"! uda się jeśli rzeczywiscie dasz z siebie wszystko bez oszukiwania
japecznikow
Posty: 59
Rejestracja: 8 lut 2016, o 00:31

Re: matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Post autor: japecznikow »

Czy to możliwe, to tak tbh nie znamy twoich możliwości kognitywnych, przestań sobie sobie zadawać to pytanie i daj z siebie wszystko!
Medyk 300 pisze:Jak dla mnie to jest zabójstwo. Po tygodniu będziesz mieć dość.
Wychodzi na, że w ciągu 3 tygodni rozwalisz Witka, w ciągu tygodnia pazdro, i w ciągu 3 tygodni Persone. Spróbuj tego dokonać i pochwal się wynikiem. Jak trafisz w 90/90+ z matury.
To będę Cię śpiewał w Litainiach
Myślę że zrobienie sumienne zrobienie witka i arkuszy maturalnych tutaj wystarczy.
kinga1505
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2015, o 10:45

Re: matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Post autor: kinga1505 »

gabrysiia21 pisze:uda się jeśli rzeczywiscie dasz z siebie wszystko bez oszukiwania
No niekoniecznie to jest takie pewne
RenataKOZ
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwie 2017, o 12:01

Re: matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Post autor: RenataKOZ »

Chemia nie jest taka prosta do nauki, samemu bardzo ciężko się nauczyć, tak jak matematyki. Jeśli ktoś Ci tego nie wytłumaczy to będziesz siedział przy tym masę czasu. Więc jak dla mnie to słabo. Każdy korepetytor Ci to powie.
gabrysiia21
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 13:30

Re: matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Post autor: gabrysiia21 »

kinga1505 pisze:
gabrysiia21 pisze:uda się jeśli rzeczywiscie dasz z siebie wszystko bez oszukiwania
No niekoniecznie to jest takie pewne

wiesz, zawsze warto próbować Nie sprobuje to sie nie dowie
kinga1505
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2015, o 10:45

Re: matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Post autor: kinga1505 »

gabrysiia21 pisze:

wiesz, zawsze warto próbować Nie sprobuje to sie nie dowie
O tym właśnie wcześniej sama pisałam.
maka05
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2016, o 10:42

Re: matura z chemii w 1,5 miesiąca?

Post autor: maka05 »

Myślę, że szansę jakieś istnieją. Wszystko zależy od rozplanowania, sposobie nauki, rozumienia partii materiału. Jeżeli nie było styczności z poziomem rozszerzonym to może być trudniej. Jeżeli chodzi o czas to żaden wyznacznik, ponieważ wybierając się na studia są większe partie materiału do nauczenia, a czasu często mniej. Jedna osoba potrzebuje więcej czasu na przyswojenie wiedzy inna mniej. W każdym razie nie zaszkodzi próbować jeżeli przedmioty Tobie podpasowaly.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości