Matura z j.polskiego - ustna

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
ind
Posty: 67
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:14

Re: Matura z j.polskiego - ustna

Post autor: ind »

jeśli chodzi o medycynę, to nie orientuje się co jest w takiej sytuacji. Ale miałam koleżankę w tamtym roku, która poprawiała ustną z niemca w sierpniu i bez problemu poszła na fizjoterapię
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Matura z j.polskiego - ustna

Post autor: Maarten vaan Thomm »

Nawet nie pisałem pracy. Dlaczego? Chyba dlatego, że mi się nie chciało.
Temat miałem: Impresjonizm, symbolizm i katastrofizm w liryce Młodej Polski. Omów na wybranych przykładach". Wybrałem go, bo jakoś z lekcji dużo mi weszło do łepetyny i wystarczyło wieczorem przed egzaminem poczytać trochę opracowań wierszy by w miarę ogarnąć temat bez większego wysiłku.
Tak podsumowując to: Impresjonizm umiałem, symbolizm po łebkach, a katastrofizm improwizowałem. Całość zajęła mi tak ok. 19 minut (nie wiem o czym ja tam tyle pieprzyłem, komisja nie przerywała mi, miałem na 8:25 w niedzielę. Tak, w NIEDZIELĘ (12.05).
Na koniec trzy proste pytania:
1) Za pomocą jakich środków stylistycznych poeta tworzy aurę impresjonizmu w wierszu?
2) Porównać nastrój w Kowalu i Anioł Pański"
3) W czym przejawia się młodopolski katastrofizm?

Stres stresem, wszedłem raczej na luzie (bo byłem zaspany i nie za bardzo kojarzyłem o co biega ), zdałem na 65% takim oto banalnym sposobem.
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Matura z j.polskiego - ustna

Post autor: LanceArmstrong »

Dobra ,zdałem jednak
11/20 dzięki Ci Panie!
walczymy dalej z progami
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Matura z j.polskiego - ustna

Post autor: Collo »

Wniosek: Nie ma co się przejmować ustnym polskim i tak każdy go zda.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Matura z j.polskiego - ustna

Post autor: kokardka »

Może ktoś chce kupić pracę? Ja jako człowiek mało ogarnięty z polskiego zdałam dzięki niej na 100%
Awatar użytkownika
Malinka23
Posty: 104
Rejestracja: 8 cze 2012, o 16:49

Re: Matura z j.polskiego - ustna

Post autor: Malinka23 »

kokardka, też zdałam na 100% z moją pracą
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości