Matura z matematyki obowiązkowa

Pomoc w przygotowaniu do matury z matematyki. Arkusze maturalne, zadania, odpowiedzi, klucze matury matematycznej. Wspólna nauka
zuza

Matura z matematyki

Post autor: zuza »

Co w końcu z tą maturą ma być obowiązkowa czy nie bo juŻ sie pogubiłam.
Ostatnio zmieniony 4 paź 2006, o 14:36 przez zuza, łącznie zmieniany 1 raz.
bagatha

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: bagatha »

o ile dobrze pamietam to do 2009 roku czy 2010.
Asia:)
Posty: 96
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 18:07

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: Asia:) »

od 2009 - jako pierwszy obowiązkowo maturę z matematyki pisze ten rocznik, który w tym roku zaczął naukę w 1 klasie liceum/technikum/jakiejkolwiekinnejszkoleśredniej
Atawara
Posty: 4
Rejestracja: 7 lis 2006, o 18:05

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: Atawara »

no to ja
bosko poprostu
anai
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2006, o 18:02

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: anai »

tak : ( i teraz powiedzcie mi kochani, czy do zrealizowania jest matura z angielskiego, fizyki, chemii i biologii na poziomie rozszerzonym ( medycyna mi się marzy ) + do tego matma no i j.polski na podstawowym ( bo to obowiązkowe ) : (

czy to jest w ogóle do wykonania przezzwykłego człowieka?!"
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: KuBuS »

masz anai ten sam problem co ja / sam niewiem czy to mozliwe wiec dołaczam sie do pytania kolezanki
Maluda
Posty: 1
Rejestracja: 7 sty 2007, o 22:54

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: Maluda »

Hmm. Znając zamiłowanie do roznorakich zmian naszego kochanego ministra edukacji, mysle, ze nie powinniscie sie niczym przejmowac. Tez jestem teraz w pierwszej klasie LO i mimo, ze nie jestem najlepsza z matmy, zupelnie sie tym nie przejmuje. Do 2009 roku wszystko to sie na pewno zmieni. Tak samo jak bylo z innym nieudanym pomyslem-amnestia
Moriarity

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: Moriarity »

To jest jakis koszmar! :x Skoro juz nie ma amnestii to ze mna koniec! Totalna porazka! Co oni z nami robia?! Jestem typowa humanistka, ktora chce zdawac na literaturoznawstwo, wiec do czego mi bedzie matma potrzebna? Pewnie bede sobie reszte w sklepie z wartosci bezwzglednej wyliczala :D . Pan G. sie dziwi dlaczego gimnazjalisci sie wieszaja :?:
Asiuleñka-manjana8

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: Asiuleñka-manjana8 »

Niom super :yahoo: tesh jestem w pierwszej klasie Liceum, jestem typową humanistką i zupełnie nie wyobraŻam sobie jak mam zdać tą mature z matematyki :?
Wiem jedno tak samo ja jak i wiekszość moich kolegów i koleŻanek w szczególności humanistów : jeśli nie ściągniemy na tej maturze tio nie zdamy i będzie frekfencja maturalna 95% ośób nie zdało matury Czy właśnie tego chce nasze kochame Ministerstwo Oświaty? jeśli tak to jesteście na dobrej dzrodze ,aby z młodych polaków wyrosło pokolenie głąbów ( osób bez matury) Gratulacje! :idea:
apollo
Posty: 59
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 17:29

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: apollo »

oj nie, ja sie chyba załamie. Matura z matmy to zły pomysł. Zastanawiam sie czy zdam mature z polaka, bioli, chemii, fizy i angiela, a tu jeszcze matma dochodzi, poprostu załamka
matt 753

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: matt 753 »

Matura z matematyki obowiązkowa od 2010 .
:yahoo:
MAJKES

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: MAJKES »

Wiecie co ten kraj moŻe jest piękny ale rzadzą nim nieudacznicy jak niezdam matury to spi#$[at] z tego kraju bo w tym wypadku nie widze w nim dla siebie miejsca ani przyszłości zresztą kraj w którym magistrowie wyjaŻdzają za granice zbierac truskawki nie jest normalny Niech sie wszyscy zastanowią co z zaprzepaszczonymi talentami uczniów którzy niezdadzą próby matmy współczuje! wiele osób znam utalentowanych ale niektórzy zaprzepaszczają swój talent bądz nieprzejda matmy niewiele osób przejdzie to sito!
Ten kraj jest zbyt poplamiony krwią by nadal jakiś niemiecki rolnik pomiatał przy zbiorze truskawek naszych wykształconych ludzi!
Zresztą taki los

Mój plan awaryjny [at]#$[at] z tąd! i [at]#
synte

Re: Matura z matematyki obowiązkowa

Post autor: synte »

Oj, chyba nie. Wczoraj podano info w antyradiu, Że maturę z matmy piszą obowiązkowo dopiero w 2010 ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości