maturalna panika :(

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
paulettekoko
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2016, o 17:00

maturalna panika :(

Post autor: paulettekoko »

hej! jestem w maturalnej panice nie ogarniam jeszcze jakichs wielkich czesci materialu, zaczynam sie bac ze zdam to byle jak i nici z wymarzonych studiow // czy zapisanie sie na jakis kurs maturalny teraz cokolwiek mi jeszcze da? jakie macie rady? byliscie tez w takiej sytuacji? serio, paralizuje mnie to, na arkusze juz nie moge patrzec, raz mi wszystko wyjdzie pieknie na 80-90% a innym razem mam ledwo 60.
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: maturalna panika :(

Post autor: Nitrogenium32 »

Rada:

WYLUZUJ

Jest jeszcze trochę czasu. Nadmierny stres nigdy nikomu nie pomógł. Wyluzuj trochę, ale nie przestawaj się przygotowywać. Jeśli matury piszesz często na 80-90%, to nie jest źle.
Awatar użytkownika
Anthrax
Posty: 253
Rejestracja: 31 paź 2013, o 15:18

Re: maturalna panika :(

Post autor: Anthrax »

IMHO takie kursy to strata czasu i pieniędzy. Lepiej się zmobilizować do intensywnej samodzielnej nauki. Jednak jeśli naprawdę nie potrafisz się samemu uczyć, to w ostateczności zawsze możesz zapisać się na taki kurs.
tapuzim
Posty: 8
Rejestracja: 10 sie 2015, o 14:05

Re: maturalna panika :(

Post autor: tapuzim »

jezu spokojnie zobaczysz jak wyglada sesja na studiach, wtedy zobaczysz ze taka matura to bzdura nie ma sie co bac, wystarczy sie pouczyc ^^ u mnie tez byl okres paniki, ale po prostu trzeba sie ogarnac i wziac do roboty, co tez ci radze.
LABkursy
Posty: 11
Rejestracja: 13 sie 2015, o 14:27

Re: maturalna panika :(

Post autor: LABkursy »

Zgadzam się Jeśli coś sprawia Ci duży problem powinnaś pomyśleć o korepetycjach albo kursie maturalnym - nie masz już wiele czasu ale nie jest jeszcze za późno! Więcej na temat takich kursów możesz poczytać. Jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem
Awatar użytkownika
nkuc82
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 13:29

Re: maturalna panika :(

Post autor: nkuc82 »

Nie bój się. Matura to faktycznie bułka z masłem w porównaniu do sesji. Ale rozumiem, że może przerażać, dlatego warto powtarzać materiał i też trzymac się ustalonego planu. Moja siostra pomaga sobie poradami i materiałami.
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości