Przyrodniczy serwis edukacyjny Biolog.pl
Ogólnopolski Dziennik BIOLOG - strona główna Największe polskie forum przyrodnicze i naukowe Korepetycje Matura 2014 Studia 2014 Ściągi Baza konkursów Festiwale naukowe Książki Księgarnia Fotografia przyrodnicza Multimedia Praca forum przyrodnicze
   Bądź na bieżąco z wydarzeniami, subskrybuj kanały RSS
     Zobacz inne kanały tematyczne RSS dziennika BIOLOG
Aktualności naukowe Biotechnologia Botanika Nauka w Polsce i na świecie Ekologia Leśnictwo Medycyna Zoologia Encyklopedia naukowa GMO - Organizmy modyfikowane genetycznie Świńska grypa forum naukowe

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 405 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 maja 2013, o 20:54 

gej napisał(a):
Witam

Wszyscy, którzy na pewno dostaną się i wyrażają chęć pójścia na WUM [jak to pięknie brzmi!] w roku 2013/14, niechajże się wpisują! :)

Chciałbym poznać osoby, z którymi będę przemierzał, mijał się na korytarzach.

Pozdrawiam

A co zatrudniłeś się jako sprzątaczka?

:D

PostNapisane: 21 maja 2013, o 21:03 

Haha, dobre! :D
Jeśli zmiatanie ludzi poziomem wiedzy można nazwać pracą sprzątacza, to tak. xD

PostNapisane: 21 maja 2013, o 23:27 

Niewiarygodne, ze istnieje takie wielkie ego. A myslalam, ze to moje jest przerosniete XD

[ Post via Android ] Obrazek

PostNapisane: 22 maja 2013, o 08:03 

żadne super- ego, po prostu żartobliwe zdanie :) spokojnie [...]

PostNapisane: 22 maja 2013, o 08:25 

gej,rozumiem, że w twoim przypadku tylko pure id?

PostNapisane: 22 maja 2013, o 08:41 
Moderator

Co ta matura wam z głowami robi :P

PostNapisane: 23 maja 2013, o 08:47 

Radzę przytemperować sobie trochę ten zapał z pewnością o swoim dostaniu się do czasu wyników rekrutacji na uczelni, bo rozczarowanie bywa bolesne, a komisja rekrutacyjna lubi zaskakiwać :-)

PostNapisane: 23 maja 2013, o 08:58 

Hej, ja też startuję na WUM, ale niestety nie znam jeszcze swoich wyników i nie umiem powiedzieć czy się dostanę jak kolega :( myślę, że trochę za wcześnie na integracje, pożyjemy, zobaczymy, (prawie) żadne z nas jeszcze nie wie gdzie wyląduje. Po pierwsze progi - zupełnie inne zasady rekrutacji = zupełnie inne progi. Po drugie nie ma podanych jeszcze limitów miejsc, jak obetną znacznie, to progi wzrosną, proste. Może być 245, a może być 285, to takie wróżenie z fusów, za dużo zmiennych.
Emmylou, nie tyle komisja co nasze OKE :D Osoby, które zdają po raz kolejny już niestety trochę o tym wiedzą, zwłaszcza jeżeli chodzi o biologię, a raczej kluczologię.

PostNapisane: 24 maja 2013, o 15:24 

Hej, ja mam takie pytanie do Was, bo jak widzę chyba lepiej się orientujecie. To dosyć trudne, ale może ktoś wie. Jak ja nie mam pewności czy dostanę się na lekarski a drugim opcjonalnym kierunkiem jest fizjoterapia, to jak myślicie, mogłabym tak zrobić że zaaplikuję na lekarski a gdy zobaczę że szanse są nikłe, w drugiej rekrutacji ( o ile będzie miejsce) mogę wziąć udział na fizjo? czy kolejne rekrutacje uzupełniające dotyczą tylko tych osób które znajdują się na listach pod kreską?
z góry dzięki:)

PostNapisane: 25 maja 2013, o 11:50 

Możesz tak zrobić. Jesli nie chcesz ryzykować, wpłacasz dwie opłaty rekrutacyjne i bierzesz udział w rekrutacji na oba kierunki. W kolejnych rekrutacjach biorą udział osoby, które są pod kreską na liście na dany kierunek. Jeśli wpłacisz jedna opłate rekrutacyjna aplikując na lekarski, ale po wynikach z matury przeniesiesz pieniądze, np. na fizjoterpie, to w rekrutacji na lekarski nie bierzesz udziału. Jeśli ma sie jakiekolwiek szanse to lepiej zapłacić chyba dwie opłaty, jedną na lekarski i jedną na jakiś inny kierunek.

PostNapisane: 25 maja 2013, o 19:45 

a sobie tak czytam z ciekawości :P na WUMie nie można aplikować jednocześnie na fizjo i lek, jest 5 kierunków, które się wykluczają. I serio poczekajcie na wyniki z matur,a nie wątki integracyjne w maju :P

PostNapisane: 26 maja 2013, o 01:42 

nawiązując do pytania wordshearts
Jeżeli dostanę się np. na fizjoterapię, a nie na medycynę to muszę tam dostarczyć świadectwo, tak? A jeżeli już na końcu rekrutacji uda mi się gdzieś dostać na medycynę to czy mogę odebrać świadectwo z fizjoterapii i zawieźć tam, gdzie dostałam się na medycynę ??

PostNapisane: 26 maja 2013, o 02:13 

FretkaMD, ano racja. nie można aplikować jednocześnie na lek, lek-dent, analityke, farmacje i fizjoterapie

ladymole, możesz. nikt na siłe nie bedzie Ci trzymał świadectwa

PostNapisane: 26 maja 2013, o 11:51 

kamień z serca :)
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak to jest z listami rankingowymi? Jeżeli nie dostanę się za pierwszym razem na jakiś kierunek, to czekam po prostu na następne postępowanie rekrutacyjne (licząc na to, że może się dostane) czy muszę wysłać jakieś odwołanie ??

PostNapisane: 27 maja 2013, o 16:18 

Zwyczajnie czekasz na kolejne listy rankingowe. Jednak po pierwszej liście można się zorientować, czy szanse są, czy ich nie ma, bo próg spada tylko o kilka punktów. w tamtym roku spadł o 3 lub 4 punkty

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 405 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona

Poznaj kierunki studiów, opinie studentów, pytania i odpowiedzi maturzystów na studia.biolog.pl
(informator na temat kierunków: biologia, biotechnologia, medycyna, weterynaria, ochrona środowiska, mikrobiologia...)

W naszym portalu:  Zoologia i zwierzęta | olimpiada ekologiczna | Mikroskopy
Matura 2014: matura z biologii, arkusze maturalne z biologii, testy maturalne z biologii, testy z biologii, Wyniki próbnej matury z matematyki, Kursy przygotowawcze na studia medyczne, Kursy przygotowawcze do matury 2014
Aktualne na forum: jak zrobić zielnik, świńska grypa w Polsce, Zadania domowe z biologii, Edukacja ekologiczna

Na bazie phpBB
© Platforma edukacyjna BIOAREA | Ogólnopolski Dziennik BIOLOG
Redakcja | REKLAMA | Regulamin, ochrona prywatności
Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej 2014
AKTUALNOŚCI

Cena: 5,00 zł
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Gdański Uniwersytet Medyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Akademia Medyczna we Wrocławiu
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 Oferty pracy
 w biolog.pl
 Znajdź pracę (350328 ofert pracy)

Praca dla biologa, praca dla biotechnologa, praca dla nauczyciela
Na skróty: matura 2014, progi, limity, arkusze maturalne, przecieki

przewodnik dla maturzystów - kierunki studiów studia biologia studia biotechnologia leśnictwo studia medycyna studia ochrona środowiska studia weterynaria studia studia