Medycyna- 2013/14.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Medycyna Lwów »

przeszukaj forum, jest o tym wątek. Jak mówi moja koleżanka I i II WL to jakby dwie zupełnie inne uczelnie (począwszy właściwie od 4 roku). Wcześniej różnic jest mniej.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: kokardka »

Zapytam tutaj - czy ktoś kto był na farmie na WUMie zabrał papiery i uciekł na lekarski? Może kojarzycie kogoś takiego?
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: dr-a »

Nadia8 pisze:A czym dokładnie różnią się I i II WL?
Internet nie boli. Było już o tym milion razy.
Pan II WL
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2012, o 22:00

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Pan II WL »

Kaamil pisze:przeszukaj forum, jest o tym wątek. Jak mówi moja koleżanka I i II WL to jakby dwie zupełnie inne uczelnie (począwszy właściwie od 4 roku). Wcześniej różnic jest mniej.
Nowe studia 5-letnie mają mieć ujednolicony program i wymagania np. egzamin testowy z interny czy egzaminy z przedmiotów z których dotychczas były tylko na I bądź tylko na II WL.
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: dr-a »

Pan II WL pisze: Nowe studia 5-letnie mają mieć ujednolicony program i wymagania np. egzamin testowy z interny czy egzaminy z przedmiotów z których dotychczas były tylko na I bądź tylko na II WL.
proszeeee, to dalej są 6-letnie studia. nie rozpowszechniajmy tego błędu.
Pan II WL
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2012, o 22:00

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Pan II WL »

a-dr pisze:
Pan II WL pisze: Nowe studia 5-letnie mają mieć ujednolicony program i wymagania np. egzamin testowy z interny czy egzaminy z przedmiotów z których dotychczas były tylko na I bądź tylko na II WL.
proszeeee, to dalej są 6-letnie studia. nie rozpowszechniajmy tego błędu.
Na tej zasadzie obecne studia są 7-letnie, bo 6. rok nowych studiów to substytut stażu. Tak czy siak wychodzi o rok mniej. W każdym razie chodziło o to, że nowy program studiów lekarskich ogranicza bądź likwiduje różnice.
soundofsilence
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 16:41

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: soundofsilence »

Wie ktoś może kiedy będzie dostępny plan zajęć i do jakich grup zostaliśmy przydzieleni? Dziękuję za info
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Collo »

soundofsilence, II WL zna już przydział do grup, żeby się dowiedzieć, gdzie się trafiło wystarczy zadzwonić. I WL jeszcze nie ma. Co do planu zajęć to według pani z dziekanatu jest układany
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: czytowazne »

Czy posiadacie jakieś sprawdzone informacje na temat obecnego progu na leku (stacjonarny)? Widziałam na forum, że próg 269 (bez warunku z biologii) jest ze znakiem zapytania, a ja mam tyle punktów - stąd mój niepokój dlaczego nikt do mnie nie dzwoni oraz skąd takie informacje.
Awatar użytkownika
moorisett
Posty: 571
Rejestracja: 26 lip 2012, o 09:56

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: moorisett »

Zapewne chodzi o mój post a propos progów. System, niestety przyjętym ,pokazuje wyłącznie ilośc punktów wymaganych bez odcięcia z biologii. Wiem natomiast, ze osoba z 87% z bio weszła, ale to jedyne info, wiec nie wiem czy na 87 stanęło czy poszło jeszcze niżej.

czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: czytowazne »

A jednak się dostałam! Jeżeli jest ktoś kto mógłby poświęcić chwilę i odpowiedzieć na moje (może i głupie) pytania dotyczące 1 roku to bardzo proszę o wiadomość na pw. Będę wdzięczna!
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Medycyna Lwów »

przeczytaj całe wątki o 1 roku dowiesz sie az nadto
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości