Medycyna- 2013/14.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: dr-a »

Z wyścigiem szczurów w skrajnych formach się nie spotkałem w ciągu roku. Jest wspólny mail, dysk roku, ludzie wstawiają materiały na fejsa, dzielą się pytaniami, razem walczy o swoje etc. Ogólnie - na przepływ info nie można narzekać. Nie słuchajcie opowieści ludzi, którzy nigdy tego nie studiowali. Większość tej gadki to powtarzanie błędnych stereotypów o tych studiach.

Na trojdena są tylko języki na I roku, reszta na chałubińskiego. Jak się przeszuka oferty na necie odpowiednio wcześniej to można naprawde dobre mieszkanie w dosyć niskiej cenie znaleźć. Dosyć - bo wiadomo że to warszawa i ceny troche inne niż pozostałych miastach.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Medycyna Lwów »

bo na 1 roku nie bardzo jest o co konkurować. To zaczyna się koło 3 roku najczęściej, a na 6stym osiąga już apogeum.
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: mickey_mouse »

gej pisze:Bądź co bądź, fajnie byłoby się z Wami mijać na korytarzu z przyjaznymi minami, a nie z myślą w głowie jak to komu nie-dopomóc, aby ktoś wypadł gorzej. To byłoby chore.
Właśnie to miałam na myśli - często żeby coś takiego wytrzymać potrzebna jest odpowiednia psychika, albo silna, albo taka olewcza". Wolałabym nie przekonać się na własnej skórze, że moja nie jest ani taka, ani taka
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: dr-a »

Kaamil pisze:bo na 1 roku nie bardzo jest o co konkurować. To zaczyna się koło 3 roku najczęściej, a na 6stym osiąga już apogeum.
no tak. 1 rok w ogóle kierunkiem lekarskim nie powinien się nazywać
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Medycyna Lwów »

właściwie to nie jest to głupi pomysł
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: dr-a »

Młodsze Koleżanki i Koledzy. jak widzicie to, że ktoś jest na medycynie, a nawet ją kończy, nie zawsze coś oznacza.
Awatar użytkownika
Epinefryn
Posty: 16
Rejestracja: 9 cze 2013, o 16:09

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Epinefryn »

Równie dobrze można powiedzieć, że medycyna zaczyna się dopiero po studiach, zależy co kto przyjmuje za punkt wyjścia, chociaż akurat ja tutaj mam najmniej do powiedzenia. a-dr , gratulacje bloga. Jest całkiem niezły. xd
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Tomq »

Kamil, weź obiegówkę i indeks uzupełniaj, a nie tu straszysz ludzi ^^
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Medycyna Lwów »

To nie straszenie, tylko sprowadzanie na ziemię. Czym szybciej tym lepiej, nawet w ferworze zdanej anatomii.

IWL wciąż ma sesję, ktoś musi pracować, by inni już odpoczywali.
10 dni jeszcze i dopiero obiegówki itp. itd.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: randomlogin »

Kaamil, troche OT zrobie, ale - ktorego macie ostatni egzamin? Wyrabiacie sie z papierami OILowo/CEMowymi przed 30, czyli w tym roku wrecz przed 28? Bo sa mieszane zdania na temat tego, czy trzeba to zrobic przed tym dniem, czy moze jednak nie trzeba. U nas byla wielka chryja z okazji swietosci tej daty, niedawno z kolei sie okazalo, ze niby totalnie niepotrzebnie. Wiec ot, tak pytam jak inne uczelnie to widza.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Mårran »

Do szóstego roku to już się człowiek do niejednego dziwactwa przyzwyczai

To prawda, że im dalej, tym częściej widać, że albo ja, albo ktoś inny (chociaż i na pierwszych latach zdarzają się znikające materiały itp.), ale to chyba nie tylko WUM, wszędzie ludzie są podobni.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Medycyna Lwów »

randomlogin pisze:Kaamil, troche OT zrobie, ale - ktorego macie ostatni egzamin? Wyrabiacie sie z papierami OILowo/CEMowymi przed 30, czyli w tym roku wrecz przed 28? Bo sa mieszane zdania na temat tego, czy trzeba to zrobic przed tym dniem, czy moze jednak nie trzeba. U nas byla wielka chryja z okazji swietosci tej daty, niedawno z kolei sie okazalo, ze niby totalnie niepotrzebnie. Wiec ot, tak pytam jak inne uczelnie to widza.
kontaktowałem się z CEMem - można się rejestrować nawet jako student już teraz na wrześniowy LEK, ew. jako lekarz i wpisać 0000 w miejsce nr dyplomu a potem poprawić (wszystko do września elektronicznie można edytować), więc 0 stresu. Do OILu czas mamy do końca lipca. Ost egzamin na IWL jest 25.06, większość z dziekanatem rozliczenia ma na początku lipca, mi się udało załapać na 27.06 jeszcze.

Ogółem to skandal tak póżno egzaminy i w takiej ilości na ostatnią sesję, kiedy widzę na fb że ktoś z innej AM czy IIWL od nas już dawno świętował koniec studiów. No ale cóż.
________

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: ________ »

Do kiedy trwa rejestracja na WUM?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości