Medycyna, a prestiż wsród ludzi.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Andora
Posty: 13
Rejestracja: 6 lip 2013, o 18:04

Re: Medycyna, a prestiż wsród ludzi.

Post autor: Andora »

Dudek pisze:
randomlogin pisze:Dudek, .a praktyki na SORze czy na chirurgii, nawet jesli nie w trakcie zajec?
tragicznie trafiłem, na chirurgi chcieli, żebym o 9 szedł do domu, jak mówiłem nie, to oglądałem z nimi kabarety na YT. Totalna zlewka mimo moich starań. Na SORze lekarz prowadzący w 2 dzień praktyk poszedł na urlop i tyle mnie tam chcieli. Stracone w cholere dwie najciekawsze praktyki. Wbrew pozorom najwięcej mi pokazali na pielęgniarskich i na pediatrii w tym roku.
Dudek, przepraszam za offtop, ale gdzie robiłeś praktyki? widzę że też Lublin i chcę wiedzieć gdzie lepiej się nie pałętać
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Medycyna, a prestiż wsród ludzi.

Post autor: randomlogin »

Ja tez Lublin, znaczy akurat te praktyki byly w Lublinie, i moge polecic SOR na Krasnickiej, zwlaszcza w sierpniu, zwlaszcza strone chirurgiczna (chociaz internistyczna tez spoko - to w sumie najbardziej zalezy od tego kto obstawia co w danym miesiacu). Chirurgii tam nie znam za bardzo, bo z tych praktyk tez na SOR spieprzalem. A szerzej opisalem temat w jakims innym miejscu.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Medycyna, a prestiż wsród ludzi.

Post autor: lith »

Ja tam myślę, że mi poćwiczenie węzełków na sucho, zanim miałem okazję na człowiekach jednak sporo mi dało.
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Medycyna, a prestiż wsród ludzi.

Post autor: Dudek »

randomlogin pisze:Ja tez Lublin, znaczy akurat te praktyki byly w Lublinie, i moge polecic SOR na Krasnickiej, zwlaszcza w sierpniu, zwlaszcza strone chirurgiczna (chociaz internistyczna tez spoko - to w sumie najbardziej zalezy od tego kto obstawia co w danym miesiacu). Chirurgii tam nie znam za bardzo, bo z tych praktyk tez na SOR spieprzalem. A szerzej opisalem temat w jakims innym miejscu.
Ja niestety te praktyki robiłem w mojej rodzinnej miejscowości, gdzie o chirurgi nawet w Lublinie mówią na zasadzie. uczcie się bo traficie do X pracować".
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości