Medycyna Lwów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
iwan
Posty: 22
Rejestracja: 22 mar 2009, o 12:23

Medycyna Lwów

Post autor: iwan »

Na wstepie prosze moderatora o nie usuwanie tego tematu,poniewaz nie ma zadnego o medycynie w Lwowie na ten rok.Stare tematy o tej samej tresci zostaly pozamykane.

Prosilbym o wpisanie sie osob,ktore beda sie wybierac do Lwowa na studia:]
Moze macie jakies dokladne informacje,ja we wtorek bede dzwonil po raz kolejny do dziekanatu i mam nadzieje,ze bede mial juz jakies konkrety:]
Przeczytalem wszystkie dotychczasowe tematy o Lwowie i opinie sa skrajnie rozne,co do samej rekrutacji,a takze pozniejszego studiowania.
Z gory dzieki za wpisy,mysle,ze prosciej bedzie przez to przebrnac jak bedzie nas wiecej :]
Jagodzianka
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 21:45

Re: Medycyna Lwów

Post autor: Jagodzianka »

No więc ja od razu podnoszę moją rączkę do góry i się zgłaszam).

Zbierzmy ekipę i szturmujmy Lwów i nie tylko:P.
kurt8
Posty: 1
Rejestracja: 1 maja 2009, o 13:06

Re: Medycyna Lwów

Post autor: kurt8 »

proszę o kontakt w tej sprawie (iwan) gg 11350518
pozdrawiam kurt8
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Medycyna Lwów

Post autor: dzoners »

Ja się nad tym zastanowię, jeśli zawalę całkowicie maturę i nie dostanę się nigdzie w Polsce. Moja znajoma przeniosła się bez problemu po 2 roku ze Lwowa do Zabrza na stacjonarne, ale to było chyba jakieś 2, 3 lata temu. Czy ktoś wie jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy? Nie wiążę swojej przyszłości raczej z Ukrainą i chciałbym wrócić do Polski.
Gdzie można pracować po ukraińskiej uczelni bez nostryfikacji?
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Medycyna Lwów

Post autor: Batha »

dzoners pisze:Czy ktoś wie jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy? Nie wiążę swojej przyszłości raczej z Ukrainą i chciałbym wrócić do Polski.
Gdzie można pracować po ukraińskiej uczelni bez nostryfikacji?
to już się na forum pojawiało. poszukaj
klk

medycyna we Lwowie

Post autor: klk »

Witam! Chciałabym uzyskać naprawdę szczerą opinię na temat studiów medycznych na Lwowskim UM. Czytałam już liczne fora, pytałam ale ciągle słyszę sprzeczne opinie- chciałabym dowiedzieć się szczerze czy przy rekrutacji jest łapówkarstwo, czy rzeczywiscie pozytywny wynik egzaminu związany jest z mniejszą lub większą łapówką i czy tak jak się słyszy studenci donoszą na siebie? I ile teraz dokładnie kosztuje rok medycyny we Lwowie? bardzo proszę o szczerą odpowiedz, ponieważ sprawa finansowa jest dla mnie istotna. Bede wdzieczna za każde info (także na priv)
Pozdrawiam!

[ Dodano: Sro Maj 13, 2009 12:33 ]
klk, iwan, Witam! zobaczyłam na forum Twoj wątek na temat studiow we lwowie? czy masz już jakies konkretne info
semperfidelis
Posty: 38
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:15

Re: Medycyna Lwów

Post autor: semperfidelis »

kto jeszcze ?
karolicia99
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2009, o 15:37

Re: Medycyna Lwów

Post autor: karolicia99 »

właśnie złożyłam papiery do Lwowa i szukam osób które tez złożyły. gg: 368904
SmB
Posty: 13
Rejestracja: 19 sty 2009, o 14:00

Re: Medycyna Lwów

Post autor: SmB »

radze przygotować jeszcze troszeczke dolarów na rozmowe wstępną, na pewno przydadzą sie
myszor251
Posty: 24
Rejestracja: 3 sty 2009, o 19:33

Re: Medycyna Lwów

Post autor: myszor251 »

SmB pisze:radze przygotować jeszcze troszeczke dolarów na rozmowe wstępną, na pewno przydadzą sie
obawiam się, że troszeczka może nie wystarczyc, bo wszystkie miejsca na angielski tok studiów są już wykupione.
semperfidelis
Posty: 38
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:15

Re: Medycyna Lwów

Post autor: semperfidelis »

co wy tu za herezje wypisujecie ? na rozmowie będzie ok. 8 osób z tego co się dowiedziałem w dziekanacie, więc niby jakie dolary ? brednie.
Boris_Pokutylo
Posty: 66
Rejestracja: 26 lip 2009, o 14:31

Re: Medycyna Lwów

Post autor: Boris_Pokutylo »

semperfidelis,
będzie może nawet i więcej osób, ale oni będą miec Cie głęboko w d***** rozmawiasz tylko z panią z dziekanatu po pseudo-angielsku i rozwiązujesz zadania z chemii po polski "
u starego wykładowcy p. Komarycy (i broń Boże szpanowac angielskimi nazewnictwami) który ma polskie korzenie i mówi po polsku.

A zawsze możesz porozmawiac z panem dziekanem przed egzaminem nikt Ci nie broni, a wiesz ile osób z tego korzysta . = TRAGEDIA tak więc nie zdziw się jak w twoim dniu egzaminów nie będzie już miejsc na stomatologię z powodu "rezerwacji?"

A co do poziomu zadań z chemii z egzaminu to jest porównywalny z poziomem uczelni, dodam, że zadania z egzaminu rozwiązał mój młodszy brat z gimnazjum, a nie przepraszam nie rozwiązał miał problem z CH3COONa.
(mój brat- sodowy kwas octowy)

Dla chemików: na dniach otwartych w szkole robi wrażenie
semperfidelis
Posty: 38
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:15

Re: Medycyna Lwów

Post autor: semperfidelis »

Boris, Ty się dostałeś ?
Daj numer gg jeśli możesz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości