Medycyna/stoma a wyjazd wakacyjny CampAmerica.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Liy
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2016, o 09:09

Medycyna/stoma a wyjazd wakacyjny CampAmerica.

Post autor: Liy »

Cześć,
zastanawiam się, czy są może takie osoby, którym udało się wyjechać na program typu Camp America (9tyg pracy na campie w okresie wakacyjnym) studiując medycynę/stomatologię?

Sesja w 1 terminie ok, ale co z praktykami? Nawet nie wyobrażam sobie jak miałabym się dogadać ze swoją uczelnią odnośnie braku możliwości ich odbycia przez wakacje
Wiem też, że dziekanka nie wchodzi w grę.

Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, jeśli ktoś ma pomysł, lub nawet zna osobę, która ma jakiekolwiek informacje, to ja baardzo proszę kontakt.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Medycyna/stoma a wyjazd wakacyjny CampAmerica.

Post autor: rysieńka »

Nie byłam , ale jeśli chodzi o sposób załatwienia sobie wolnych wakacji, to zależy od tego gdzie studiujesz i jakiego masz dziekana.
U mnie jeśli użyjesz dobrego argumentu możesz dostać pozwolenie o robienie praktyk w czasie trwania roku. Jeśli chcesz faktycznie robić praktyki, to wtedy umawiasz się ze szpitalem, że będziesz przychodził w dane dniltdlatego warto mieć zajęcia na popołudnie albo weekendy itp.
Jeśli chcesz wyjechać to najłatwiej praktyki rano ogarnąć na 1,2,3 roku, bo później masz zajęcia tylko zajęcia kliniczne dzień w dzień.
Drugi sposób to ten nieuczciwy, czyli ugadanie się ze szpitalem, że podpiszą Ci papierek, a ty de facto będziesz w USA xd
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości