MEDYCYNA W KIJOWIE

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
anusia55
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2011, o 10:37

MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: anusia55 »

wybiera sie ktos? powiedzcie mi jak wyglada sprawa z jezykiem? da sie rade jak zna sie w tak srednio angielski? ! prosze o szybka odp:)
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: Tarnopolanin »

Z tego co wiem, nie można tam studiować w języku angielskim. Ceny są przerażające. Poza tym miasto piekne.
Co Cię wzięło na Kijów? Nie lepiej gdzieś bliżej granicy? W jakimś fajnym miasteczku?
Zapraszam Cie do Nas. Tarnopol czeka:)
anusia55
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2011, o 10:37

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: anusia55 »

ja wiem na 100 % ze mozna sie uczyc w jezyku ang. no dobrze a u was jak wyglada z tym ang?
monikaass
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2011, o 13:52

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: monikaass »

ja również wybieram się na Ukrainę, tylko mam dylemat, bo nie wiem, który uniwersytet wybrać.Zastanawiam się nad Kijowem, Lwowem i Tarnopolem. Może wiecie gdzie jest najwyższy poziom i dobre przygotowanie do później wykonywanego zawodu?
SmB
Posty: 13
Rejestracja: 19 sty 2009, o 14:00

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: SmB »

Tarnopol stoi wysoko w rankingu zdawalności ważnego państwowego egzaminu Krok (2-3 miejsce) Kijów, wiadomo stolica więc też stoi wysoko. Polecam Tarnopol, bo jest bliżej, niż Kijów. O Lwowie można się dużo dowiedzieć przeglądając wcześniejsze tematy.
monikaass
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2011, o 13:52

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: monikaass »

SmB pisze:Tarnopol stoi wysoko w rankingu zdawalności ważnego państwowego egzaminu Krok (2-3 miejsce) Kijów, wiadomo stolica więc też stoi wysoko. Polecam Tarnopol, bo jest bliżej, niż Kijów. O Lwowie można się dużo dowiedzieć przeglądając wcześniejsze tematy.
Jeżeli chodzi o Lwów to mam mieszane odczucia, bo słyszałam o nim różne opinie, ale wiadomo nigdzie nie jest idealnie. A Ty studiujesz może w Tarnopolu? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak wyglądają egzaminy wstępne, jaki jest poziom języka ang. i ogólnie jaka panuje atmosfera na uczelni?:)
SmB
Posty: 13
Rejestracja: 19 sty 2009, o 14:00

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: SmB »

pw
malaela
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2011, o 14:34

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: malaela »

ja się wybieram, na razie czekam jeszcze na wiadomość od kolegi, który tez ma zamiar tam studiować. Myśle, ze fajnie było by się zebrać i razem załatwiać, bo w gronie jest lepiej. Co do języka, myśle, ze spokojnie dasz rade. moze pierwsze tygodnie bedą troche trudne ale potem jak się rozkrecisz to bez problemu no i zawsze można liczyć na nowych znajomych nadal masz zamiar studiowac w Kijowie, jak coś to się odezwij
elenaa
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:11

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: elenaa »

Witam,
każda uczelnia ma w Polsce wielu oficjalnych przedstawicieli - różnią się oni zakresem usług, wiarygodnością i przede wszystkim ceną. Radzę sprawdzać

Pozdrawiam konkurencję
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: Tarnopolanin »

Heh, a ja sie zawsze zastanawiam po co komu jacys przedstawiciele?
Po co placic komus pieniadze za nic?
Ja 4 lata temu wsiadlem sam w autobus z wroclawia do tarnopola, wysiadlem na dworcu, wsiadlem w taksowke i podjechalem pod uniwersytet. Wszystkiego sie wypytalem w j. angielskim, zlozym papiery i zostalem na uczelni.

Jedyne czego potrzebuja ludzie to informacji, nr tel, adresow.
Wszystko to znajdziecie na naszej stronce, cala reszte dowiecie sie na miejscu od studiujacych tam Polakow:)

Zapraszam raz jeszcze!
lina_zet
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 01:11

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: lina_zet »

Witam
Jest tu może ktoś kto studiował w Kijowie i mógłby podzielić się wrażeniami?
joasiak
Posty: 3
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 00:08

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: joasiak »

lina_zet: Ja studiuję, mogę się podzielić - jeśli nadal Cię to interesuje pisz na priv
tulutul
Posty: 3
Rejestracja: 2 sty 2009, o 20:50

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: tulutul »

a ja mam takie pytanko: czy dostanę się zdając jedynie biologię na poziomie rozszerzonym?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości