Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.

Gdybyś miał/-a taką możliwość poszedłbyś/poszłabyś na medycyne do Rzeszowa/Kielc/Zielonej Góry?

Tak
169
62%
Nie
103
38%
 
Liczba głosów: 272

Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: ryniofit8000 »

Piotrr, ale wiesz gdzie UZ ma bibliotekę (Z tego co kojarzę to jesteś z ZG)
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Piotrr »

ryniofit ale za to z jakim pierdolnięciem ma bibliotekę P Nic tylko siedzieć tam cały dzień i się uczyć ^^
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: ryniofit8000 »

Piotrr, może i tak
chociaż za pierwszym razem się przestraszyłem bo drzwi tam się nie rozsuwają tylko walą prosto na ciebie, prawie dostałem po twarzy
Awatar użytkownika
Fantazmic
Posty: 268
Rejestracja: 23 sty 2014, o 22:00

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Fantazmic »

Na UJK w Kielcach w najbliższy czwartek, tj. 07.04.2016 odbędą się dni otwarte. Budynek jest zlokalizowany między ulicą Radiową a IX wieków, galeria Korona znajduje się w odległości 50-100m.

Z tego, co mi wiadomo, to od 10:00 do 11:00 będzie puszczana prezentacja i kilka osób będzie odpowiadało na pytania zainteresowanych. Później odwiedzający zostaną wpuszczeni do prosektorium, bodajże na 4 tury. Ciał się nie zobaczy, ale kości, serca i mózgi jak najbardziej.

Tak więc zapraszam.
kubekmarkus
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2016, o 10:12

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: kubekmarkus »

Czesc wszystkim Ja w sprawie Kielc, znajdzie się ktoś chętny, żeby napisać w skrócie albo nie w skrócie jak wygląda studiowanie leku na ujk? Bardzo cisną? Anatka na skawinach czy bochny ? i jak tam histo? Oraz inne przedmioty? Bardzo zabierają czas? Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za jakies info
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: ryniofit8000 »

kubekmarkus, wejdź sobia na bloga Fantazmic (jest link w jego podpisie)
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: David »

Anatka na skawinach czy bochny ?
Bochenek. Ogólnie anatomia na lekarskim teraz to już nie to co kiedyś, materiał jest coraz bardziej okrajany. I to z doświadczenia wiem że na większości uczelni.
lykorz
Awatar użytkownika
Fantazmic
Posty: 268
Rejestracja: 23 sty 2014, o 22:00

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Fantazmic »

W Kielcach Bochenek jest podręcznikiem wiodącym, jednakże kolokwia da się zdać na Skawinie, jak ktoś dobrze przysiądzie. Inna sprawa, że w każdym tomie Skawiny są jakieś błędy, przez co się traci 1-3 pkt na teście.
Awatar użytkownika
Szkliwiony
Posty: 61
Rejestracja: 27 maja 2013, o 21:42

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Szkliwiony »

David pisze:
Anatka na skawinach czy bochny ?
W ŚUMie w Katowicach pomimo, że w poprzednim roku podręcznikiem wiodącym był Gray, zaś w tym Moore to nikt z niego nie korzysta bo zwyczajnie jest tam za mało informacji w porównaniu do tego o co nas pytają na zajęciach czy zaliczeniach. Od wielu lat Bochenek jest głównym źródłem wiedzy do anaty na tej uczelni i nie zanosi się na zmiany. Co prawda tak jak kończyny czy klatkę wiele osób pobierało ze Skawin tak na OUN całe grupy siedzą z czwartym tomem Bochenka, Narkiewiczem czy Fixem.
kubekmarkus
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2016, o 10:12

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: kubekmarkus »

Dzięki bardzo za info ! Notabene super blog !
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Piotrr »

o Boże Święty. wyliczanka taka, jakby nauka z bochenka miała świadczyć o. no właśnie o czym. chyba zajebistości. Kłaniamy wam się wszyscy w pas wielcy anatomowie
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
Szkliwiony
Posty: 61
Rejestracja: 27 maja 2013, o 21:42

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Szkliwiony »

Piotrr, nikt nie zamierzał się wywyższać Bochenkiem. Widać możliwe kompleksy odezwały się przy odebraniu mojego postu przez Ciebie.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Argentum »

Ludzie boją się Bochenka, jak diabeł wody święconej. A w gruncie rzeczy, wszystko jest tam świetnie wyjaśnione i dobrze się z tego uczy. Teraz, gdy uczę się ze Skawin i Kreski, to nie mam się co przerzucać na Bochenka, ale gdybym cofnął się w czasie, to. ryłbym z Bochna.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości