Metabolizm

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Metabolizm

Post autor: Medycyna Lwów »

Marcin_skc pisze:Wyglada jak choroba mitochondrialna, jednak to tylko przypuszczenie
chyba nie widziałeś choroby mitochondrialnej i jej bardzo poważnych objawów głównie neurologicznych.
Marcin_skc
Posty: 558
Rejestracja: 24 paź 2007, o 20:37

Re: Metabolizm

Post autor: Marcin_skc »

mimi11 pisze:Marcin_skc napisał/a:
- jeść zimne posiłki, brać chłodne prysznice (ok. 25 stopni C), przebywać w chłodniejszych pomieszceniach (ok. 4 stopni C)



napewno
zimno zmusza organizm do zwydatkowania dodatkowcy kalorii na przywrócenie normalnej temperatury ciała
jinxing
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2009, o 16:34

Re: Metabolizm

Post autor: jinxing »

Od 2 tygodni jestem na diecie. Gdy pragnę znaleźć pomocne informacje natykam się często na krytykę młodych kobiet chcących stracić wagę przy 60 kilo. Uważam to za niepotrzebne ignorowanie problemu tej osoby.
Mam 174 cm, z 60 jak dotąd udało mi się zejść do 57. I nadal jestem za gruba :p (posypie się po tym komentarzu zapewne krytyka w moja stronę:) ) Przez długi czas miałam 53 i nie powiem żebym należała do chudzielców Tarczyca spowodowała szybki przybranie, czuje się jednak źle z tą wagą. Mam jednak przy niej pozostać ponieważ wszelkie wyliczenia wskazują że jest ona prawidłowa dla mojego wzrostu?

Aby nie było: moja dieta dotyczy poprostu spożywania mniejszych porcji i nie jedzenia posiłków o 22/23 No i regularne bieganie i ćw. fizyczne.
nkasia
Posty: 1
Rejestracja: 5 maja 2016, o 21:18

Re: Metabolizm

Post autor: nkasia »

ah ten temat chudnięcia. chyba nigdy nie przestanie być na czasie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości