Nadmierne pragnienie wieczorem

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
blankspace
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2014, o 20:43

Nadmierne pragnienie wieczorem

Post autor: blankspace »

Otóż mam taki problem ,wieczorem strasznie chce mi się pić ,potrafię wypić około 3 litrów wody ,nie zależnie od pogody ,a w dzień nic takiego nie ma miejsca. Macie może pojęcie dlaczego tak się dzieje i co zrobić ,żeby się tak nie działo ,oprócz pójścia do lekarza ,to odpada. Proszę o odpowiedzi
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Nadmierne pragnienie wieczorem

Post autor: Mårran »

Wykluczyłaś wszelkie logiczne możliwości porady, więc nic nie napiszę.
Pani Buka
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Nadmierne pragnienie wieczorem

Post autor: oogmeeway »

Nie wydaje mi się żeby to pomogło, ale zalecam stawiać spację po przecinkach a nie przed
blankspace
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2014, o 20:43

Re: Nadmierne pragnienie wieczorem

Post autor: blankspace »

oogmeeway pisze:Nie wydaje mi się żeby to pomogło, ale zalecam stawiać spację po przecinkach a nie przed
Pewnie nie pomoże, ale wezmę sobie radę do serca , ale jakbyś coś jednak wymyślił/a to wysłucham także innych rad
swann81
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2015, o 08:12

Re: Nadmierne pragnienie wieczorem

Post autor: swann81 »

organizm na noc potrzebuje odpowiedniego nawodnienia. Jeśli owo pragnienie dotyczy wyłącznie wody, to jest zdrowe. Samej wody bać się nie musisz, najwyraźniej taka jest potrzeba organizmu i trzeba mu to zapewnić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość