Najlepszy Podrecznik Do Matematyki P - prosze o pomoc

Wzajemna pomoc w nauce trudnych przedmiotów takich jak matematyka czy geografia. Wykaz materiałów, książek, ściąg, arkuszy, testów do nauki.
________

Najlepszy Podrecznik Do Matematyki P - prosze o pomoc

Post autor: ________ »

Tak jak w temacie, prosze o doradzenie najlepszego podreczniku do nauki do matury z matematyki podstawowej. Potrzebuje go dla osoby, ktora pojdzie od wrzesnia do 3 klasy LO i delikatnie mowiac ma bardzo duze braki. Najlepiej zeby ten podrecznik byl napisany dobrym, jasnym, latwo zrozumialym dla kazdego jezykiem, umyslu humanistycznego. Kolezanka uczy sie w szkole z Nowej Ery, ale nie jest zadowolona.
Pomocy !

Awatar użytkownika
SarCadar
Posty: 52
Rejestracja: 11 wrz 2011, o 10:33

Re: Najlepszy Podrecznik Do Matematyki P - prosze o pomoc

Post autor: SarCadar »

Nowa Era to jest rzeczywiście cios w serce. 0 tłumaczenia, a na początku książki pisze coś w rodzaju - rozwiązania zadań na internecie, przerabiaj książkę z nauczycielem, nie do samodzielnej nauki.

Ja zdecydowanie polecam Pazdro, jeśli chodzi o matmę podstawową, ale nie wydaje mi się, że ta osoba zdąży przerobić taką ilość materiału w 1 rok. Sama pierwsza część to jest 1,5 miesiąca nauki, druga też mniej więcej tyle i trzecia ok 3-4 tygodnie (chociaż mówi się dla chcącego, nic trudnego), a do tego dochodzą jeszcze powtórki do matury - to zależy bardziej od osoby. Niektórzy przypominali sobie o matmie 2 tygodnie przed maturą i zdawali na 80%+, inni potrzebowali pół roku. Jednak mimo wszystko - Pazdro jest najlepszy.
________

Re: Najlepszy Podrecznik Do Matematyki P - prosze o pomoc

Post autor: ________ »

SarCadar, dziękować ! dla niej to aby zdać maturę z matmy.
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Najlepszy Podrecznik Do Matematyki P - prosze o pomoc

Post autor: Przemeqq »

też Pazdrę polecam. I podręczniki i zbiory świetne.
kdino
Posty: 22
Rejestracja: 1 lip 2012, o 09:29

Re: Najlepszy Podrecznik Do Matematyki P - prosze o pomoc

Post autor: kdino »

Zbiory kiełbasy. Tam jest wszystko

marcinoski
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2012, o 09:49

Re: Najlepszy Podrecznik Do Matematyki P - prosze o pomoc

Post autor: marcinoski »

Testy maturalne 2010. Matematyka. Obowiązkowa matura. Poziom podstawowy
wydawnictwo Aksjomat.
nigdy nie byłem orłem z maty, ale te testy mnie rewelacyjnie przygotowały do matury, 3/4 roku z nim pracowaliśmy, a z podręcznikiem prawie, że wcale
naprawdę polecam
artistio
Posty: 35
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:55

Re: Najlepszy Podrecznik Do Matematyki P - prosze o pomoc

Post autor: artistio »

Przerabiam podręcznik z Nowej Ery i powiem jedno, że chyba kto dopuścił taki podręcznik z matematyki jest po prostu głupcem, bo nie powinno się lecieć na płytkę CD, która jest gorsza niż zadania znalezione w internecie ani tym bardziej na kolory, które nie są istotne w procesie nauczania matematyki w szkole średniej ( w gimnazjum można to wybaczyć). A tak bez nauczyciela (i to dobrego) jesteś tam gdzie nie dochodzi światło. Na nowy podręcznik Nowej Ery szkoda kasy, bo są istotniejsze wydatki na głowie) a na używany to już lepiej ( tak czy siak lepiej zaopatrzyć się w drugi podręcznik i zbiór zadań aby móc samodzielnie się uczyć). Lepszy podręcznik wydaje wydawnictwo Sens.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości