Neurobiologia UJ

Czy warto studiować neurobiologię, czy po ukończeniu studiów znajdę dobrze płatną pracę, które uczelnie pozwalają na studiowanie neurobiologii? Więcej pytań, odpowiedzi i dyskusji na forum.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: sasanka55 »

toteż i tam odpisałam P ilościowy nadmiar forum
Awatar użytkownika
dr.Klein
Posty: 21
Rejestracja: 3 mar 2009, o 19:23

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: dr.Klein »

Ktoś na neurobiologie w tym roku na UJ?
Ja dostałem się z 3 listy rezerwowej. W sumie nie było trudno.
Ciekawe jak to będzie kierunek ciekawy ale boje sie ze mocno wąski.
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: pyati »

A możesz napisać jaki był próg?
Awatar użytkownika
dr.Klein
Posty: 21
Rejestracja: 3 mar 2009, o 19:23

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: dr.Klein »

Moge. Jakies 68.50 pkt
Awatar użytkownika
dr.Klein
Posty: 21
Rejestracja: 3 mar 2009, o 19:23

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: dr.Klein »

No halo, sam jestem na roku?
Awatar użytkownika
Litawor
Posty: 340
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 12:05

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: Litawor »

Czyli jednak neuro wybrałeś? No cóż, wg mnie błędnie, ale życzę Ci, żebyś był zadowolony.
Awatar użytkownika
dr.Klein
Posty: 21
Rejestracja: 3 mar 2009, o 19:23

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: dr.Klein »

No coz, zaakwalifikowali mnie na neurobiologie. Na biologie skladalem duzo wczesniej, tez sie dostalem ale nie zlozylem papierow z roznych powodow. Okazalo sie ze niemozliwe jest przeniesienie sie w czasie rekrutacji z powrotem na biologie. Mam nadzieje ze mi umozliwia jakos juz po rozdaniu indeksow czy cos ale najpierw wlasnie chce zaczac.
Awatar użytkownika
neocortex
Posty: 255
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 17:34

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: neocortex »

Nie chcę Cię martwić, ale marnie widzę przeniesienie na takim etapie. W zasadzie w ogóle tego nie widzę, znając UJotową biurokrację.
Ale neuro jest fajna
Awatar użytkownika
Litawor
Posty: 340
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 12:05

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: Litawor »

neocortex pisze:Ale neuro jest fajna
Jako dziedzina jest super. Jako kierunek niekoniecznie.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: Sephora »

Litawor a czemu, możesz rozwinąć swoją wypowiedź. Sama jestem ciekawa tego nowego kierunku
Awatar użytkownika
Dober
Posty: 122
Rejestracja: 26 lis 2006, o 11:25

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: Dober »

Pozwolę sobie wtrącić do dyskusji ze dwa zdania, wydaję się ku temu kompetentny - sam bowiem studiuję ten kierunek
Litawor ma dużo racji w swoich opiniach, neurobiologia jest uboga w przedmioty ogólne: brak tutaj matematyki (choć zawsze miałem odmienne zdanie, teraz sądzę, że na nasza szkodę), fizyki.
Jest wąskim kierunkiem, nie polecam go osobom niezdecydowanym, trzeba mieć pewność, być neurofanatykiem. Bo po jego skończeniu dróg jest wiele, ale wszystkie związane z neurobiologią.
Ja wybrałem bardzo dobrze, jestem zadowolony. Oczywiście istnieją minusy, ale nie zgodziłbym się sam kierunek jest niefajny". Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mi doskwiera nieduża ilość ćwiczeń, ale może na studiach magisterskich, których planu jeszcze nie znamy, będzie ich więcej. Ogólnie polecam:)
Awatar użytkownika
Espera
Posty: 10
Rejestracja: 2 maja 2011, o 21:41

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: Espera »

To pytanie już pojawiało się parę razy, ale pozwolę sobie zadać je jeszcze raz. Chodzi o pracę po neurobiologii. W tym roku zdaję maturę, no i mam kilka opcji co do studiów. Jednak chyba na neuro najbardziej mnie ciągnie Jednak mama usypia mój entuzjazm mówiąc, że są kierunki, po których będzie pewniejsza praca. Pyta mnie, co można robić po neurobiologii, a ja mówię że praca naukowa". Ale nawet mi niewiele to mówi . A nie chciałabym wyjeżdżać za granicę czy uczyć biologii w szkole. Więc, czy są jakieś dobre perspektywy po neurobiologii? Czy w ogóle wiadomo coś na ten temat? Żeby przekonać mamę, muszę mieć porządne argumenty.
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Neurobiologia UJ

Post autor: vuze »

Espera, przekonać mamę? Jesteś pełnoletnia masz prawo do samodzielnego wyboru.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości