Niestacjonarna na UM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Niestacjonarna na UM we Wrocławiu

Post autor: Reptilia »

Ile trwa semestr na UM w trybie niestacjonarnym?
Czy zajęcia odbywają się codziennie tyle że w godzinach popołudniowych?
Ile kosztuje jeden semestr?
Jak ocenianie Farmacje na UM ?

Proszę o odpowiedzi, koleżanka chciała się na ten temat dowiedzieć ale nie ma zbytnio skąd uzyskać informacji
Awatar użytkownika
Dżoanka
Posty: 119
Rejestracja: 12 mar 2011, o 12:38

Re: Niestacjonarna na UM we Wrocławiu

Post autor: Dżoanka »

Z tego co wiem, to semestr trwa normalnie i dla stacjo i niestacjo - niby czemu miałoby być inaczej? Co do zajęć też nie ma różnic ze stacjo, są codziennie, a pora dnia zależy od planu zajęć) Co do kosztów to nie wiem, ale na stronie na pewno są wszystkie potrzebne informacje.
matys
Posty: 73
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:54

Re: Niestacjonarna na UM we Wrocławiu

Post autor: matys »

Z tego co mi wiadomo niestacjonarni płacą u nas 11 500 zł za semestr, kwota kosmiczna xd
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Niestacjonarna na UM we Wrocławiu

Post autor: Reptilia »

matys pisze:Z tego co mi wiadomo niestacjonarni płacą u nas 11 500 zł za semestr, kwota kosmiczna xd
No kwota nie wyobrażalnie duża O.o
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Niestacjonarna na UM we Wrocławiu

Post autor: deVries »

Reptilia pisze:
matys pisze:Z tego co mi wiadomo niestacjonarni płacą u nas 11 500 zł za semestr, kwota kosmiczna xd
No kwota nie wyobrażalnie duża O.o
Farmacja wszędzie tyle kosztuje. Zajęcia są tak samo jak na stacjonarnych. W tym roku zostali wrzuceni do jednej grupy (coś tam z rozliczaniem kasy ma to związek).
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Niestacjonarna na UM we Wrocławiu

Post autor: Hogwartnik »

No bez przesady, 11 500 zł za semestr to jednak dużo i nie wszędzie są takie kwoty. UJ za semestr ma 7 000 zł, no to za rok 14 000 zł, czy coś koło tego w każdym razie.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Niestacjonarna na UM we Wrocławiu

Post autor: deVries »

Hogwartnik pisze:No bez przesady, 11 500 zł za semestr to jednak dużo i nie wszędzie są takie kwoty. UJ za semestr ma 7 000 zł, no to za rok 14 000 zł, czy coś koło tego w każdym razie.
Serio :O Myślałem, że to norma. A ile macie w umowie za jeden ECTS?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Niestacjonarna na UM we Wrocławiu

Post autor: randomlogin »

.nie wiem czy powinienem wychodzic przed szereg, bo moze sie myle, ale generalnie na CMUJ jest tak, ze cena ECTS to 1/60 ceny roku po prostu - mysle, ze w tym wypadku tak samo.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Niestacjonarna na UM we Wrocławiu

Post autor: deVries »

No u nas tak właśnie jest i chciałem wiedzieć, jak na UJ. Bo to znaczy, że macie znacznie tańsze ewentualne poprawki (380 na UMW ok. 230 na UJ). Nie rozumiem dlaczego i kolejny raz przekonuję się o tym, że rąbnięta jakaś ta moja uczelnia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości