Nikon Eclipse E800

Dział dla zaawansowanych - testy aparatów i obiektywów oraz innego sprzętu mikroskopowego, porównania i przeróbki; szczegółowe opinie na temat różnych mikroskopów, aparatów, adapterów; techniki fotografowania; archiwalne instrukcje i materiały producentów; dobry sprzęt na rynku wtórnym - doświadczenia;
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: planapo »

Bede mial inna nasadke to sprawdze Glowice V-TP zdemontowalem, spakowalem i schowalem na ewentualnosc posiadania E1000
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: planapo »

Pierwszy zonk za wszystkie moje lata na ebayu
vtp.jpg
Byc moze byla wyslana jako funkcjonujaca, jednak juz sam sposob zapakowania tego rodzaju przedmiotu kwalifikuje sie na negatywa i efekt - choc oczywiscie smuci - mnie nie dziwi.
Awatar użytkownika
Pickul
Posty: 3085
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 20:41

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: Pickul »

ups, szczerze współczuję, to sobie prezent na Święta zrobiłeś
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: planapo »

Dzieki

Pojdzie za grosze na ebay, moze ktos sobie bedzie chcial wygrzebac pryzmaty, a jak nie to do smieci. Okulary super wide 25 mm raczej sie sprzedadza, wiec choć cos odzyskam

Uzytkownika appliedspectral oczywiscie nie polecam.
JohnyM

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: JohnyM »

Podeślij mi ją, może Ci pomogę.
homodelfinus
Posty: 43
Rejestracja: 3 sty 2015, o 15:31

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: homodelfinus »

Ja swoją UW do labophota reanimowałem. Powodzenia.
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: planapo »

Dzieki!

To juz zalatwimy po swietach, jesli masz jakis sposob na to co ponizej.
vte2.jpg
Niezle musza tymi paczkami rzucac, ze az sie szklo odlupalo. Tak czy tak koles dostanie odpowiedni komentarz za takie pakowanie.
JohnyM

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: JohnyM »

Wow, to jednak nie wysyłaj, na takie uszkodzenie nic nie poradzę Rzeczywiście pakowanie musiało być fatalne, a na sortowni to chyba grali paczką w koszykówkę.
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: planapo »

Tak czy tak Johny wielkie dzieki za oferte pomocy
winkwink
Posty: 251
Rejestracja: 13 maja 2014, o 13:05

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: winkwink »

planapo, szczerze Ci współczuję chyba bym się zapłakała.
closeitup
Posty: 46
Rejestracja: 3 lis 2016, o 21:13

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: closeitup »

, ale pechowo. ja po doswiadczeniach (podobnych) z tragicznym pakowaniem zawsze uczylam sprzedawcow zeby porzadnie zapakowali sprzet. z tej Twojej nasadki juz nic nie bedzie niestety. gdyby nie byla walnieta optyka to by mozna probowac podgrzac trupa, ale tu zniszczenia sa zbyt duze. naprawde wspolczuje.
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: planapo »

Dzięki Wam

Tak, pojdzie do smieci co wiedzialem juz od początku patrzac na to szklo. Poleciala na ebay moze ktos kupi za grosze na czesci okulary sa ok wiec powinny sie sprzedac, sprzedajacy sie odezwal, podobno byla ubezpieczona na 100$ wiec jesli do tego pojda okulary to mw. wiekszosc kasy mam szanse odzyskac i kupic druga Swoja droga ciekawe czy jest jakas podstawa prawna do zwrotu vatu i cła w przypadku gdy w momencie otrzymania towar nie ma juz zadnej wartosci.
closeitup
Posty: 46
Rejestracja: 3 lis 2016, o 21:13

Re: Nikon Eclipse E800

Post autor: closeitup »

niestety na zwrot kasy za cło i vat nie masz najmniejszej szansy. UC nie interesuje w jakim stanie kupiłeś cokolwiek tylko ile za to zapłaciłeś i od tego naliczają należność.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość