Nostryfikacja dyplomu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
yroman
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2013, o 08:59

Nostryfikacja dyplomu

Post autor: yroman »

Witam,
chciałabym uzyskać informacje na temat nostryfikacji dyplomu po medycynie na Ukrainie, w celu podjęcia pracy w Polsce. Przeczytałam na forum, że po uczelni w Kijowie i Lwowie nostryfikacja jest niepotrzebna, ale nie chce mi się w to wierzyć. Czy ktoś posiada jakieś info na ten temat? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Nostryfikacja dyplomu

Post autor: Jivan »

yroman pisze:Przeczytałam na forum, że po uczelni w Kijowie i Lwowie nostryfikacja jest niepotrzebna
Jest potrzebna , w Niemczech nie wymagają, dużo lekarzy pracuje w Dreźnie , można to wykonać na większości Polskich uczelni, np Poznań tego nie przeprowadza choć powinien bo taka jest ustawa, mały % nonstryfikuje za 1 razem ale to Ci co pojechali tam sie uczyć, a nie Ci co balować we Lwowie za kasę tatusia lekarza/binzesmena .
Mads
Posty: 16
Rejestracja: 2 maja 2012, o 12:27

Re: Nostryfikacja dyplomu

Post autor: Mads »

Nostryfikacja. Tylko maleńki odsetek ludzi daje rade nostryfikować dyplom w PL. Nie polecam Lwowa - korupcja totalna. Natomiast Tarnopol? Jeżeli nie wpadniesz w towarzystwo pseudointeligentów, którzy tylko chleją i balują, i będziesz się starał/a, tylko wtedy dasz rade na egzaminach nostryfikacyjnych. Wszystko zależy od Ciebie.
BTW. PO KAŻDEJ UCZELNI W KRAJU, który nie należy do UE nostryfikacja jest KONIECZNA.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Nostryfikacja dyplomu

Post autor: Jivan »

Mads pisze:Nie polecam Lwowa - korupcja totalna.
z których lat masz te informacje bo chyba dawno nie odświeżałeś danych
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Nostryfikacja dyplomu

Post autor: york »

nie łatwiej się przenieść do Polski na niestacjonarne po I roku niż nostryfikować dyplom
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości