ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Wybór uczelni o kierunku ekologia i ochrona środowiska. Zasady punktacji i rekrutacji na uczelniach. Wykaz materiałów i ciekawostek ekologicznych.
helisa
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2009, o 14:57

ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: helisa »

Witam! Szukam osób przyjętych na ochronę środowiska w tym roku, żeby poznać przyszłych kolegów i koleżanki
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2009, o 14:42 przez helisa, łącznie zmieniany 1 raz.
Super_G!rL
Posty: 36
Rejestracja: 5 sie 2007, o 18:41

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: Super_G!rL »

Cześć
Ja się dostałam,nie jestem pewna na 100 % czy na niego pójdę,ale narazie składam papiery
Mam do Ciebie takie pytanko: w tym formularzu ,który mamy wydrukować są podane załączniki . I mi pisze tak:
1.oryginał lub odpis św dojrz.
2. 4 fotografie
3.kopia dowodu itd

Czy to oznacza ,że nie musimy dostarczać zaświadczenia od lek.med.pracy? To już są wszysktie dokumenty (te 3 w załączniku) jakie mamy dostarczyć?
Byłabym Ci bardzo wdzięczna za odpwoiedź

[ Dodano: |14 Lip 2009|, o 22:56 ]
A tak w ogóle to też jestem z okolic Krakowa
kukuryna
Posty: 5
Rejestracja: 6 lis 2008, o 16:45

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: kukuryna »

Wita was kolejna ochroniarka", chociaż jeszcze to nic pewnego, bo mieszkam w Pruszkowie, a jedyną szansą na przeprowadzkę do Krakowa, jest stypendium w ramach tego, że ochrona na UJ jest kierunkiem zamawianym. Nie wiecie czy trochę ludzi na wszelki wypadek składało na ochronę w tym roku? Niby nawet teraz miałabym szansę dostać to stypendium, ale wolałabym być pewna przed podjęciem ostatecznej decyzji.
Super_G!rL
Posty: 36
Rejestracja: 5 sie 2007, o 18:41

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: Super_G!rL »

Witaj Kukuryna!
A Ty wiesz jak jest z tym zaświadczneiem lekarskim?
Hmm.ciekawe właśnie jak z tym stypendium ? Wiesz może ilu osobom z ochrony je przyznają? Ja miałam 46 miejsce także pewnie się nie załapię,ale fajnie byłoby wiedzieć.A jak u Was? Słyszałam też,że jeśli przerwie się studia luz zrezygnuje to trzeba zwrócić to stypendium? Czy to prawda? Wtedy to ja w ogóle bym nie chciała
kukuryna
Posty: 5
Rejestracja: 6 lis 2008, o 16:45

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: kukuryna »

Nigdzie nic nie było wspomniane o zaświadczeniu lekarskim, także raczej nie potrzebne.
A co do stypendium, to jutro będę dokładnie się wszystkiego dowiadywać, ale z tego co na razie wyczytałam, przyznają je do 20% studentów. Czy trzeba zwrócić jak się przerwie, wydaje mi się, że tak, ale pewności nie mam.
A BTW bardzo bym chciała, żeby mój plan wypalił, mam tylko nadzieję, że ten kierunek jest wart zachodu. W Warszawie też dostałam się na ochronę dokładnie MSOŚ na UW, ale wolałabym się stąd wyrwać na własne śmiecie".
Super_G!rL
Posty: 36
Rejestracja: 5 sie 2007, o 18:41

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: Super_G!rL »

Też mam nadzieję,że warto iść na ten kierunek choć nie jest to mój priorytet.
Jak się jutro czegoś dowiesz o tym stypendium to proszę napisz
Trzymam kciuki
helisa
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2009, o 14:57

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: helisa »

Hej
Skoro nic nie piszą o żadnym zaświadczeniu to znaczy że nie trzeba.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2009, o 14:43 przez helisa, łącznie zmieniany 1 raz.
Aphia
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2009, o 13:13

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: Aphia »

Hej! Niepotrzeba zadnego zaswiadczenia. Jak zaniesiecie papiery to oni wam dadza specjalny druczek i wtedy dopiero idziecie do lekarza i oddajecie im go juz w pazdzierniku przy odbiorze indeksu
magdalenka90
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:46

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: magdalenka90 »

witam serdecznie, czyli 1 pazdziernika się widzimy:) gdzie będziecie mieszkać? akademiki czy stancje?
helisa
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2009, o 14:57

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: helisa »

w domku
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2009, o 14:43 przez helisa, łącznie zmieniany 1 raz.
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: smooth_criminal »

Siemka! Pisze tutaj bo nie wiem czy macie swiadomosc ale ten kierunek z biologia nie ma za duzo wspolnego. 1 rok to wlasciwie chemia bo to wydzial chemii jest, szczegolnie 1 sem + fiza + majca no z bioli sa wyklady i jest zoologia (egzamnin ustny i pisemny ! ! !). drugi sem to przedmioty geograficzne. Dla mnie nic ciekawego dlatego jhesli macie mozliwosc przeniesienia sie to lepiej przemyslcie to co was interesuje. w 2 sem co prawda jest botanika ale czy to jest ciekawe Oczywiscie nie wszyscy sa tacy jak ja ale dla mnie *(bo to studiowalem) byla nuuda i tyle, ale na pewno znajda sie osoby ktore interesuje ten kierunek. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: Vinci »

Nie uogolniaj ze cały ten kierunek to jedna wielka nuda. Trzeba się pierwszy semestr przemęczyć a potem juz jest fajnie)
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: ochrona srodowiska uj - poznajmy się :)

Post autor: smooth_criminal »

w sumie nie wiem jak jest na 2 roku i wyzej, tym bardziej ze sa 2 sciezki sciezki do wyboru : chemiczna albo biologiczna. no niech bedzie. byc moze sa ciekawe. ale czy perspektywy pracy dobrze platnej to juz niekoniecznie

[ Dodano: |11 Sie 2009|, o 20:44 ]
z zoo jest sam egz pisemny ale z majcy jest ustny i pisemny , zle wczesniej napisalem sorrki D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości