Łódź vs. ŚUM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kincze
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2014, o 12:19

Łódź vs. ŚUM

Post autor: kincze »

Witam!
Wybieram się na kierunek lekarski i mam do Was pytanie ( po godzinach poszukiwań nie udało mi się znaleźć jednoznacznej odpowiedzi ).

Na którą uczelnię wybrać się? Tę w Łodzi czy Katowicach?

Jeśli chodzi o odległość do Kato mam zaledwie 2h drogi pociągiem, do Łodzi już 6. Jednakże na forach można wyczytać, że Kato nie cieszą się aż tak dobrą opinią jak Łódź.
Porównując LEP z ostatnich lat Łódź wypada trochę lepiej, aczkolwiek były lata gdzie to ŚUM przodował.
A jak to jest np. z nowoczesnością uczelni i podejściem do studenta?

Proszę pomóżcie dokonać mi lepszego wyboru.
Pzdr
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: Łódź vs. ŚUM

Post autor: luk »

W Kato się bardzo dużo zmieniło od niedawna także podejście do studenta jest ok, a słowo mordor to już raczej przeszłość. Uczelnia niestety wygląda i troche funkcjonuje jakby sama nie chciała opuścić PRLu. I to jej największy minus. W tym roku został otwarta nowy budynek anatomii i preparaty są w bardzo dobrym stanie i oczywiście jest całkiem nowoczesne Centrum Symulacji :] Także mogę polecić Kato jeżeli tylko ktoś lubi studiować daleko od centrum i czasem wkurzać się na nieogarnięte życiowo katedry- bo mi osobiście to najbardziej przeszkadza w tym miejscu :]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości