oddawanie moczu

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Problematyczny
Posty: 3
Rejestracja: 1 sty 2011, o 22:14

oddawanie moczu

Post autor: Problematyczny »

Witam. Z góry sorki za orty. Mam taki problem iż nie mogę się wysikać do końca. Jestem chłopakiem, onanizuje się około 4 razy w tygodniu (jesli ma to jakies znaczenie) i mam 14 lat. Jedyny problem to, że zostają mi kropelki (. Nie wiem co mam z tym zrobić a troche wstydze sie rodzicow. Jeśli to ma znaczenie czasami zadko ale zdarza sie przetrzymuje mocz do okolo 30 minut max. Jesli zly dzial przepraszam jestem nowy.
beznazwy
Posty: 252
Rejestracja: 24 gru 2009, o 08:34

Re: oddawanie moczu

Post autor: beznazwy »

Najprawdopodobniej masz guza. Radioterapia lub kastracja i problem z głowy. A tak na serio to nie rozumiem jakie masz opory przed zapytaniem rodziców. Tak po za tym to to co robisz nie ma żadnego skutku ubocznego. Za to jeżeli masz jakieś zapalenie itp. to mogą być z tym później jakieś problemy. Więc w tej chwili idź do rodziców i leć do lekarza
Problematyczny
Posty: 3
Rejestracja: 1 sty 2011, o 22:14

Re: oddawanie moczu

Post autor: Problematyczny »

A mogę sam iść i do jakiego lekarza? I czy to na pewno musze iść do lekarza ? XD Jakoś nie jestem zbyt na to chętny (
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: oddawanie moczu

Post autor: tchorz »

To zrób sobie chociaż podstawowe badania moczu- to chyba kilkanascie złotych i nie trzeba skierowania
beznazwy
Posty: 252
Rejestracja: 24 gru 2009, o 08:34

Re: oddawanie moczu

Post autor: beznazwy »

Gościu jaki ty masz problem z tymi rodzicami Przecież to normalne że mogło ci się tam coś stać jakieś zapalenie itp. Nie trać czasu bo jak zwlekasz to możesz doprowadzić do poważnej rzeczy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości