odgłosy szynszyla

Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Szyszek1993 »

To ty mu czyścisz wąsy? Czym?
_angel_
Posty: 22
Rejestracja: 1 maja 2007, o 15:16

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: _angel_ »

Z tego co słyszałąm to szylunie zgrzytają zębami gdy się zdenerwują, są złe

P.S Po co czyścić wąsy ?
Dante
Posty: 47
Rejestracja: 8 kwie 2007, o 13:57

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Dante »

angel te linki są świetne z szyszkami jedno skrzypienie szczylka ustawiłem sobie na sms poprostu supa
Samanta
Posty: 25
Rejestracja: 9 kwie 2007, o 09:55

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Samanta »

_angel_ pisze:Z tego co słyszałąm to szylunie zgrzytają zębami gdy się zdenerwują, są złe
Tu chyba masz racje. Moja ostatnio zaczeła na mnie zhgrzytac bo jej przeszkodzilam w spaniu. Potem byla troszke obrazona na mnie

Ale te stronki z odglosami sa naprawde fajowe Przetlumaczylam sobie conieco i jest ok dzieki za te linki

Pozdrawiam
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Kiara »

Zgrzytanie zębami to wyraz niezadowolenia.Lub odstraszenia.Mój kot jest tak witany przez samiczkę.
Gochasek:*
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 15:04

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Gochasek:* »

To zgrzytanie zębami występuje u mojego szynszylka:) one się poprostu denerwują i dlatego tak robią
arasari:)
Posty: 37
Rejestracja: 7 maja 2007, o 10:20

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: arasari:) »

moj szylus tak robil na poczatku przez dwa dni. moze jeszcze bedzie piszczal kiedys w nocy. dopiero go mam 5 dzien . teraz w nocy zamiast piszczec gryzie kolek:) widocznie mu juz nie brakuje towarzystwa. (chyba. bo jak sie w dzien wylata po domu to puzniej dlugo kima:) )
Rybcia

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Rybcia »

a moja szynszylka wydaje odgłosy jak świnak morskaltwow
arasari:)
Posty: 37
Rejestracja: 7 maja 2007, o 10:20

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: arasari:) »

o lolo wlasnie obejrzalam ten filmik a mój szylus siedzial mi na kolanach. nagle znieruchomial i zaczal sie strasznie przysluchiwac
apropos mój szynszyl robil tak pierwsze 2 dni juz tak teraz nie robi.
szynszylek17
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2007, o 14:47

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: szynszylek17 »

któryś z moich szylkow tez tak robi tylko nocą a ze mam ich 2- bardzo zgraną parę wiec napewno o towarzystwo im nie chodzi
Paula

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Paula »

Moj Cipek tez tak robi, siada np. na parapecie gapi sie na szafe albo drzwi i zaczyna szczekac.
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: nakrecona_malpa »

mój farfurr strasznie sie wkurzył jak mu to puściłam, najpierw siedział jak gupi i słuchał a potem zaczoł biegać jak szalony po klatce. bardzo dziwne. bo jak trafił do mnie to przez 2-3 dni na początku też tak robił.
Myszunia

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Myszunia »

Ja nawet nie wiedziałam,ze on jakies odglosy wydaje:P dopiero po bardzo dluzszym czasie piszczal w nocy wzielam go poloylam kolo siebie i spac ze mna:) moze mu bylo smutno. teraz piszczy jak mu sie nudzi i chce mnie zawolac przychodze i sie uspokojaja:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości