odgłosy szynszyla

Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: andi »

Mój szynszyl wydaje dziwne odgłosy. W nocy jakby szczeka. Moja mama mówi że przywołuje partnerkę. Kiedy nie chce żeby go ruszać dziwnie warczy i gdy jest zdenerwowany.
szyszulka
Posty: 32
Rejestracja: 7 mar 2008, o 23:51

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: szyszulka »

Mój szynszylek ostatnio po 6 rano zaczął tak jakby szczekać czy piszczeć jak przyszłam to sie przymknęła a jak poszłam do kuchni to zrobiła powtórkę z programu Chyba macie rację, że szczekają jak im się nudzi
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

,,skrzypienie''

Post autor: Mysia »

witam)
zauwarzyłam, że moja szynszylka podczas wybiegu gdy chodzi lub biega tak śmiesznie skrzypi. nie wiem, czy to normalne. czy wasze szynzyle tez tak robią
pozdrawiam
Elizabethh
Posty: 22
Rejestracja: 2 maja 2008, o 19:33

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Elizabethh »

Ja mam szynszyle od wczoraj i za każdym razem kiedy podejdę do klatki taktrąbi", potem cichnie, robie takiefuhh i dalej trąbi. Kiedy się uspokoi to nawet weźmie smakołyk z ręki, albo da się pogłaskać po policzku(nie po wąsach) ale jak tylko wyjmę rękę z klatki znowu robi to samo:P u was tez tak było?
Madzia13
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2008, o 16:47

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Madzia13 »

Hej Mój szynszyl piszczy w nocy gdy w pokoje jest ciemno, a gdy tylko oświece światło od razu przestaje choć zdaża się, że czasami przy świetle też zapiszczy. Boje się, że on tęskni za drugim szynsylem, więc postanowiłam mu kupić Proszę Pomóżcie!
Inkasent
Posty: 6
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 15:11

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Inkasent »

(***)Mój Jeżyn piska gdy biorę go na ręce i trochę przesadzę z pieszczeniem, a gdy jest czasem w klatce to skrzeczy jak odlatujące gęsi Tradycyjnie gdy się podejdzie to się uspokaja.

Nie pisz więcej treści na temat:Jestem tu nowy, interesuja mnie szyle"bo skończy się to inaczej! Posty piszemy na temat, a nie co popadnie!/szyszek1993
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2008, o 11:04 przez Inkasent, łącznie zmieniany 1 raz.
szynszylomaniak
Posty: 47
Rejestracja: 16 lis 2008, o 18:14

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: szynszylomaniak »

Jeżeli szylek piszczy to znaczy że nawołuje towarzystwo.
Jak mój szylek ŚP piszczał w nocy to przychodziłam do niego
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: wiza55 »

A mój Stworek szczeka przez sen dopóki się do niego nie podejdzie.
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: andi »

Mój szynszylek Gucio jakbyszczeka w nocy lub kiedy nie chcce wyjśc z klatki.
Nie wiem dlaczego, chociaż uważam, że to może z braku towarzystwa ale niestety nie mogę mieć drugiego szynszylka, bo rodzice sie nie zgodzą, ponieważ Gucio bardzo skacze i rozsypuje wiórka A one rozchodzą sie po domu i trzeba ciągle sprzątać
mm-lena
Posty: 3
Rejestracja: 6 sty 2009, o 15:11

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: mm-lena »

czy to taki dobry pomysl zeby w jednej klatce byly dwa samce lub dwie samiczki nie sadze, mowiono mi z reszta ze lepiej parke a jesli nie chce sie potomstwa:) to po prostu trzeba wiedziec kiedy isc do weterynarza i wykastrowac samca
Pawloxd
Posty: 1
Rejestracja: 5 sie 2011, o 10:59

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Pawloxd »

Nie wiem co się dzieje z moim szynszylem ciągle jakoś piskliwie kaszle i pluje Co mam robić?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości