Odpowiedzi na pytania przyszłych studentów wety na UP w Lbn

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Demotywator
Posty: 24
Rejestracja: 5 lip 2015, o 21:19

Re: Odpowiedzi na pytania przyszłych studentów wety na UP w

Post autor: Demotywator »

Asixx pisze:Jest możliwość dostania akademiku blisko zajęć uczelnianych, tj. na Langiewicza? Czytałam, że większość dostaje na felinie, kawałek od szkoły.
Ciężko będzie. na pierwszy rok wysyłają bodajże juz od 2 lat masowo na Felin. Nie wiem czy nawet dobra argumentacja coś pomoże. O jedynce też należy zapomnieć.
Asixx
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2016, o 17:45

Re: Odpowiedzi na pytania przyszłych studentów wety na UP w

Post autor: Asixx »

O to nie za fajnie, ale dzięki za info
Matkop96
Posty: 98
Rejestracja: 24 lut 2014, o 00:01

Re: Odpowiedzi na pytania przyszłych studentów wety na UP w

Post autor: Matkop96 »

Oj nie zawsze tak jest. Moj kolega w tym roku dostal jedynke na Langiewicza. tzn najpierw mial dwojke ale wspolokator nieodpowiadal wiec poprosil o zmiane i sami zaproponowali jedynke trzeba sie ladnie usmiechnac do Pan z akademika

Wilczyca
Posty: 46
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:13

Re: Odpowiedzi na pytania przyszłych studentów wety na UP w

Post autor: Wilczyca »

A wiecie może czy jest szansa wskoczyć na listę w Lublinie z 280 miejsca rezerwowego? Był ktoś w takiej sytuacji może kiedyś?
Matkop96
Posty: 98
Rejestracja: 24 lut 2014, o 00:01

Re: Odpowiedzi na pytania przyszłych studentów wety na UP w

Post autor: Matkop96 »

Oj życzę Ci jak najlepiej Ale obawiam się ze z rezerwowej nie ruszy dalej niż 50-100 miejsc

Matura poszła tragicznie więc wielu niedoszlych studentów lekarskiego stwierdzi ze w zasadzie Lekarz to lekarz i złoży Na wete

Ale mam nadzieję, że się mylę

Konik1111
Posty: 39
Rejestracja: 5 lip 2016, o 11:27

Re: Odpowiedzi na pytania przyszłych studentów wety na UP w

Post autor: Konik1111 »

Wie ktoś może jak to jest z 2-kami o podwyższonym standardzie w eskulapie? Jak to mniej-więcej wygląda? Bo poszczęściło mi się i dostałam właśnie ten pokój, ale zastanawiam się jak jest z jego wyposażeniem, czy różni sie czymś poza łazienką i kuchnią?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości