Oferta pracy jako fizjoterapeuta w Wielkiej Brytanii

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
readyania
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2014, o 13:40

Post autor: readyania »

wymagania:
• Skończone studia fizjoterapii lub rehabilitacji
• Doświadczenie w pracy z dziećmi z porażeniem mózgowym (np. w ramach praktyk) lub zainteresowanie pracą z dziećmi niepełnosprawnymi
• Cierpliwość, dokładność, obowiązkowość, proaktywne nastawienie. Poszukiwana jest osoba pomysłowa, energiczna, niepaląca i z przynajmniej podstawową znajomością języka angielskiego
• Referencje (i później zaświadczenie o niekaralności)

obowiązki:
• Realizacja programów terapeutycznych, rehabilitacyjnych, opracowanie własnych metod pracy z dziewczynką organizacja zabaw
• Stymulacja mowy i usprawnianie komunikacji według zaleceń terapeutów
• Karmienie i ogólna pielęgnacja
• Opieka nad młodszą dziewczynką (1,5 roku) – np. odbieranie jej z przedszkola, podanie obiadu, zabawa, spacery etc.
• Drobne prace domowe: sprzątanie, przygotowywanie jedzenia dla dziewczynek (proste posiłki), odkurzanie, zakupy, etc.
• Wspólne wyjazdy do Zabajki iI innych ośrodków terapeutycznych

oferujemy:
• Własny, przytulny pokój z dostępem do internetu w przestronnym domu z dużym ogrodem. Dom położony jest w typowej, malowniczej, angielskiej wsi oddalonej 10 km od Oksfordu (20-25 minut autobusem do centrum miasta)
• Pełne wyżywienie
• Wynagrodzenie: 100 funtów na tydzień
• Płatny urlop: 4 tygodnie w ciągu 12 miesięcy (połowa urlopu powinna pokrywać się z czasem wakacyjnym rodziny)
• Ubezpieczenie medyczne - kartę European Health Insurance Card, bezpłatną opiekę medyczną (z włączeniem dentysty), rejestrację w miejscowej przychodni medycznej oraz załatwienie National Insurance Number
• Stanie się częścią życzliwej rodziny pracowników Uniwersytetu Oksfordzkiego
• Poznanie brytyjskich programów edukacji specjalnej, rehabilitacji i współpraca z obecnymi terapeutami
• Możliwość rozszerzenia kwalifikacji przez czynny udział w szkoleniach i spotkaniach terapeutycznych dziewczynki (dziewczynka przyjeżdża do ośrodka rehabilitacyjnego Zabajka w Stawnicy w Polsce 2-3 razy w roku, co tydzień do ośrodka Footsteps pod Oksfordem) oraz możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów
• Możliwość nauki języka angielskiego w rodzinie, poznania brytyjskich obyczajów i kultury
• Łatwy dostęp do Londynu
• Możliwość zwiększenia wynagrodzenia, opiekując się dziewczynką w nocy

opis dodatkowy:
Angielsko-polska rodzina z dwójką dzieci z okolic Oksfordu poszukuje absolwentki fizjoterapii lub rehabilitacji głównie do opieki nad trzyletnią, pogodną i kochaną dziewczynką z porażeniem mózgowym w ramach programu au pair. Czas pracy to 35 godzin w tygodniu i wieczorny babysitting raz w tygodniu (niedziele są wolne).
Miejsce pracy: Eynsham, Oxford (UK)
Rodzina pomoże w znalezieniu szkoły językowej bądź prywatnych lekcji angielskiego.
Data rozpoczęcia: koniec marca/początek kwietnia 2014. CV i list motywacyjny proszę nadsyłać już teraz na adres: ready.[at].com
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Oferta pracy jako fizjoterapeuta w Wielkiej Brytanii

Post autor: Argentum »

100 funtów tygodniowo? WYPAS
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości