OKE Poznan 2013 czy ktos ma?

Arkusze maturalne z biologii, testy oraz klucze do odpowiedzi dodawane na forum przez użytkowników
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

OKE Poznan 2013 czy ktos ma?

Post autor: Pani_M »

Czy ktoś posiada , lub pisał tą maturę próbną z Poznania, bardzo mi na niej zależy. Jezeli pisaliści a nie posiadacie poproscie swojego nauczyciela od chemii aby wam dał arkusz do skserowania. Chodzi mi o chemię i biologię. Proszę o kontakt
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: OKE Poznan 2013 czy ktos ma?

Post autor: Pani_M »

znalazlam na tym wspaniałym forum , jesli ktoś jeszcze szuka i wejdzie w ten temat to podaje link do chomika do matury oke 2013 poznan chemia PR ktora wrzucl jakis wspaniały uzytkownik :

Kod: Zaznacz cały

chomikuj.pl/Kesendirian/CHEMIA+MATURA
temat do zamkniecia
croohy
Posty: 32
Rejestracja: 18 mar 2013, o 11:48

Re: OKE Poznan 2013 czy ktos ma?

Post autor: croohy »

trzeba wykupic pakiecik zeby sciagnac z tego chomika. jak ktos ma na dysku to poprosze na [at].pl , z kluczem najlepiej jak ktos ma!
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: OKE Poznan 2013 czy ktos ma?

Post autor: Collo »

croohy pisze:trzeba wykupic pakiecik zeby sciagnac z tego chomika. jak ktos ma na dysku to poprosze na [at].pl , z kluczem najlepiej jak ktos ma!
Nie trzeba nic wykupywać żeby ściągnąć ten arkusz. Do 50 MB pobieranie jest za darmo jak ma się konto. Na tym chomiku jest chyba tylko chemia, na moim jest też biologia z odpowiedziami (link w podpisie)

Zojua
Posty: 2
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 12:17

Re: OKE Poznan 2013 czy ktos ma?

Post autor: Zojua »

Nie trzeba nic wykupywać żeby ściągnąć ten arkusz. Do 50 MB pobieranie jest za darmo jak ma się konto. Na tym chomiku jest chyba tylko chemia, na moim jest też biologia z odpowiedziami (link w podpisie)

może jestem ślepa, ale możesz napisać ten link? zależy mi na maturze z biologiiii

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: OKE Poznan 2013 czy ktos ma?

Post autor: Collo »

Zojua pisze:może jestem ślepa, ale możesz napisać ten link? zależy mi na maturze z biologiiii
Hmmm. Nie wiem dlaczego przy postach wysłanych z komórki nie widać podpisu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości