Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
kiriko
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2014, o 16:27

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Post autor: kiriko »

Witam, mam dla bywalców konkursowych pytanie dotyczące wyżej wymienionej olimpiady.
Otóż zrobiłam już prezentację dotyczącą AIDS, prezentowałam ją w dwóch klasach, dałam słuchaczom ankiety do wypełnienia (co im się podobało, co nowego się dowiedzieli, co by zmienili itd.) no i nie mogę się jakoś dalej ruszyć, bo mam napisać dokumentację z akcji, a nie mam pojęcia, jak się do tego zabrać
Mam tą rozpiskę dotyczącą szczegółów technicznych pracy, w sensie czcionka, interlinie itd. ale co w tej dokumentacji ma być?
iami
Posty: 55
Rejestracja: 8 lut 2013, o 20:43

Re: Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Post autor: iami »

Witaj,

Ja brałam udział w tamtym roku i trzy lata temu. Nie wiem niestety czy regulamin określający co ma być w dokumentacji się zmienił, więc napiszę Ci, co ja umieszczałam w tamtym okresie w dokumentacji.

W ubiegłym roku do dokumentacji załączyłam: płytę z prezentacją, którą przedstawiałam w klasach, oprócz tego dodałam slajdy o tym, co sobie założyłam robiąc ten projekt, zdjęcia z przebiegu, analizę wyników ankiety, dodatkowo wydrukowane wszystkie plakaty, jakie umieściłam w szkole i arkusz ankiety oraz potwierdzenie przeprowadzenia akcji podpisane przez dyrekcję szkoły.

3 lata temu podobne dokumenty, oprócz tego scenariusz akcji, ulotki rozdawane uczniom.

Mam nadzieję, że Ci pomogłam
Awatar użytkownika
drh12
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2014, o 20:51

Re: Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Post autor: drh12 »

Mam nadzieję, że dobrze poszło
Osobiście już przez to przechodziłem w tym roku. Ja przeprowadziłem w szkole ankietę (ale o odżywianiu i aktywności fizycznej gimnazjalistów) a w dokumentacji przedstawiłem wyniki w formie wykresów. Odbyło się jeszcze kilka wydarzeń, które udokumentowałem zdjęciami i zrobiłem z tego prezentacje.
Do tego skan potwierdzenia przez dyrektora.
Cała praca bardzo podobała się sędziom, dostałem 30 pkt (max ) i pozwoliło mi to przejść do centralnego

Teraz takie pytanie z mojej strony (nie ma chyba sensu zakładać nowego tematu), czy jest tu jeszcze jakiś uczestnik/uczestniczka tegorocznej olimpiady? Fajnie byłoby się z kimś powymieniać poglądami odnośnie tego konkursu.

Pozdrawiam ^.^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości