olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Vulpes Zerda
Posty: 29
Rejestracja: 13 lis 2011, o 11:49

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Vulpes Zerda »

jutro wyniki. jak tam nastawienie i emocje? (
antydiuretynka
Posty: 92
Rejestracja: 1 sty 2012, o 11:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: antydiuretynka »

Vulpes Zerda, ty się nie musisz o nic martwić:)
Ja już się pogodziłam ze stratą tytułu, jednak weszłam, aby wszystkim Wam pogratulować, że zostaliście laureatami i zaszliście daleko, bo zapewne (sama wiem) wymagało to od was całkowitego poświęcenia i ciężkiej pracy. A tym, którzy liczą na szczęście w dniu jutrzejszym życzę mnóóóstwo szczęścia kochani i ściskam:) Mam nadzieję, że wszyscy kiedyś spotkamy się na medycynie:) Buziaki, kochani:)
Falcon
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2011, o 16:28

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Falcon »

O kurczę. Próg rzeczywiście 69 pkt. Powiem szczerze tego się nie spodziewałem. W każdym razie gratuluję wszystkim laureatom że dotarli tak wysoko oraz finalistom, żeby się nie poddawali i dogonili tych laureatów . Pozdrawiam .
Pocieszyciel
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2012, o 07:23

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Pocieszyciel »

Witam,
Pozdrawiam WSZYSTKICH, szczególnie SARĘ. A tak niewiele brakło.
Głowa do góry. Trzymajcie się dzielnie na egzaminach gimnazjalnych.
mydaffodil
Posty: 19
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:05

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: mydaffodil »

Gratuluje wszystkim finalistom.
a w szególności laureatom, bo wg. mnie był b.wysoki poziom.

mieć 69 pkt. i więcej to nie takie proste.

jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia przyszłorocznym uczestnikom.
antydiuretynka
Posty: 92
Rejestracja: 1 sty 2012, o 11:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: antydiuretynka »

hm Pocieszyciel, skąd znasz moje imię?
bardzo gratuluję wszystkim jeszcze raz jesteście najlepsi i bądźcie z tego dumni!:)
Pocieszyciel
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2012, o 07:23

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Pocieszyciel »

Cze antydiuretynka, skoda że zabrakło Ci (Wam wszystkim) 1 pkt. A imię po prostu hokus pokus (a na poważnie, żaden problem). Laureat to przepustka do DOBREGO LICEUM, mam nadzieję, że dostaniecie się tam gdzie chcecie(z taaką wiedzą), bo o to tak na prawdę chodzi. Na Wasze forum wpadłem przez przypadek, na chwilkę, a prawie 2 tygodnie mocno trzymałem kciuki. Pora już się żegnać pozdrawiam Wszystkich Laureatów i Finalistów. GAME OVER.
Falcon
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2011, o 16:28

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Falcon »

Mam nadzieję że nie tylko laureaci dostaną się do dobrych liceów, bo ja prosty finalista aż się boję . A tak na poważnie to wielkie dzięki za zainteresowanie uczniami w boju, każde wsparcie i dobre słowo jest wspaniałym gestem za co Ci serdecznie dziękuję. Trzymaj się!

P.S. Było by miło gdybyś zaspokoił naszą ciekawość i napisałbyś coś o sobie . Do niczego nie zmuszam oczywiście .
antydiuretynka
Posty: 92
Rejestracja: 1 sty 2012, o 11:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: antydiuretynka »

Zazdroszczę Wam tak pozytywnego nastawienia.
Falcon
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2011, o 16:28

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Falcon »

Ależ droga Wazopresyno, wnioskuję z Twoich wcześniejszych postów że celujesz w medycynę. Wszyscy tutaj piszący są w czołówce ( mniej lub bardziej ) biologii. Z tego co mi wiadomo co roku na medycynę każdy UM przyjmuje coś ponad 200 studentów ( jakbym popełnił błąd i moje informacje są przestarzałe proszę mnie poprawić ). Finalistów w każdym województwie (chyba.) jest 200. Wniosek nasuwa się sam. Wystarczy że nie przestaniemy tak ciężko pracować jak wcześniej. I przestań się tak martwić. I osobiście życzę Ci żebyś się dostała do V Liceum w Krakowie. Miejmy nadzieję że ja dostanę się do I Liceum w Nowym Sączu. Trzymajcie za mnie kciuki .
lejker22
Posty: 1422
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 15:14

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: lejker22 »

Jest ktoś jeszcze tutaj?
Awatar użytkownika
Kasia888
Posty: 745
Rejestracja: 29 sie 2011, o 13:38

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Kasia888 »

lejker22 pisze:Jest ktoś jeszcze tutaj?

nie widzę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości