Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi?

Post autor: zupelnieodzera »

W tym roku Olsztyn to jedyna (chyba) uczelnia, która bierze pod uwag? wynik z rozszerzonej matury z fizyki.

My?licie, ?e to sprawi, ?e progi b?d? ni?sze? A mo?e wy?sze? A mo?e raczej si? nie zmieni
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: Collo »

zupelnieodzera pisze:My?licie, ?e to sprawi, ?e progi b?d? ni?sze? A mo?e wy?sze? A mo?e raczej si? nie zmieni
Tego dowiemy si? ju? na pocz?tku lipca!

zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: zupelnieodzera »

No oczywi?cie, ?e dowiemy si? na pocz?tku lipca, pytam o Wasze przewidywania
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: Piotrr »

my?le ze jednak b?d? ni?sze, ale nie ze wzgl?du na fizyke, bo ta jest zamienna z matm?, ale z tego wzgl?du ?e jest jedyn? uczelni? premiuj?c? 3 rozszerzenia. stawiam ze po 70 z 3 R starczy
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: Collo »

zupelnieodzera pisze:No oczywi?cie, ?e dowiemy si? na pocz?tku lipca, pytam o Wasze przewidywania
Tylko jaki sens maj? te przewidywania? Jak 5 osób napisze, ?e spadn? to znaczy, ?e tak faktycznie b?dzie? :-P Po maturach ustalanie czy próg wzro?nie czy zmaleje to wró?enie z fusów, a co dopiero teraz.

olutek1995
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2013, o 18:45

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: olutek1995 »

W Olszynie lekarski po angielsku jest tylko dla obcokrajowców? Domy?lam si?, ?e tak, ale na stronie wyra?nie nie pisz?. A nawet normalnie rozpisuj?, jakie trzeba mie? matury i to mnie zmyli?o. Wiecie co? na ten temat?
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: fankopia47 »

Medycyna po angielsku w Olsztynie jest nie tylko dla obcokrajowców, sporo Polaków te? tam studiuje, ale musisz dysponowa? niez fors?, bo ka?dy semestr jest p?atny
Awatar użytkownika
fluoksetyna
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2014, o 23:05

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: fluoksetyna »

du?o forumowiczów jest ch?tnych na medycyn? do Olsztyna? my?licie, ?e du?o osób podjo si? w tym roku 3 rozszerze i czy spodziewacie si? wzrostu progów?
liliana
Posty: 105
Rejestracja: 1 cze 2013, o 22:16

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: liliana »

Trudno stwierdzi? jak si? ukszta?tuj? progi, jak Wam posz?o? I próg nie powinien si? znacz?co ró?ni?, ale wydaje mi si?, ?e mo?e nie spada? tak sprawnie
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: annusza »

Ja mam chrapk? na medycyn? w Olsztynie ). Ale wró?enia progów si? nie podejm?. To du?y znak zapytania, ale my?l?, ?e du?ych odchyle? w ?adn? ze stron nie nale?y si? spodziewa?.
Awatar użytkownika
fluoksetyna
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2014, o 23:05

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: fluoksetyna »

ja czytaj?c niektóre opinie to w?a?ciwie nie wiem czy chcia?abym tam studiowa?. ja wró?enia progów te? si? nie podejm?, najlepiej by?oby ?eby pozosta?y takie same, ewentualnie spad? o 2 punkty
Godrisk
Posty: 72
Rejestracja: 23 mar 2014, o 19:47

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: Godrisk »

ja w najgorszym razie b?d? mie? 462 punkt, w najlepszy pod 480 i licz? na pierwsz? list?, oby nie wzros?y znacznie (bo wzrosn? na pewno )
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Olsztyn jedyn? (?) uczelni? z rozszerzon? fizyk? - progi

Post autor: fronc »

taa, wsz?dzie spadn? a w Olsztynie wzrosn?.
Ja jako weteran radz? nic nie kalkulowa? ale te? mog? si? pochwali?:
w najgorszym 460, w najlepszym mog? mie? nawet 484 - ale to wtedy ju? na Bydgoszcz powinno stykn

W tamtym roku ostateczny 424, w przeciwie?stwie do tego co propaguje uczelnia na stronie, wi?c powinno nam na 1 list? starczy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości