Pępek

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
Awatar użytkownika
gof
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2007, o 14:21

Re: Pępek

Post autor: gof »

Tu murzyni, tu Chinki z ich małymi stopami. Dla mnie to zupełnie niepotrzebne okaleczanie siebie.
emanuela84
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2007, o 21:25

Re: Pępek

Post autor: emanuela84 »

Hej.

Ja właśnie mam pepek wypukły Taki jakbyrulonik". Od kiedy pamiętam strasznie się go wstydzę Bardzo chciałabym mieć normalny, wklęsły pepuszekto moje marzenie
Wiecie może ile kosztuje taka operacja? Plastyka pępka?


Pozdrawiam.

[ Dodano: Nie Sie 12, 2007 22:50 ]
Hej.

Ja właśnie mam pepek wypukły Taki jakbyrulonik". Od kiedy pamiętam strasznie się go wstydzę Bardzo chciałabym mieć normalny, wklęsły pepuszekto moje marzenie
Wiecie może ile kosztuje taka operacja? Plastyka pępka?


Pozdrawiam.
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Pępek

Post autor: biolga »

A ja mam całkowicie wklęsły i bardzo go lubię Naprawdę dodaje uroku. Rozumiem to, że ktoś chce sobie zrobić plastykę pępka.
emanuela84
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2007, o 21:25

Re: Pępek

Post autor: emanuela84 »

biolga pisze: Rozumiem to, że ktoś chce sobie zrobić plastykę pępka.
Właśnie ja brdzo chcę Szukam wszędzie informacji o takim zabiegu, ale nic nie mogę znaleźć Wysłąłam maile do dwóch lekarzy, ale narazie czekam na odpowiedź.
Piszcie proszę jeśli coś wiecie.
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Pępek

Post autor: dawidw »

pogadajcie z chirurgiem plastykiem
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Pępek

Post autor: Claudia »

Niekiedy plastyka pępka wynosi 1500zł ( cena w Krakowie)
emanuela84
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2007, o 21:25

Re: Pępek

Post autor: emanuela84 »

Klaudia a nie wiesz może od czego to zależy?Niekiedy tzn, że może też być drożej.?
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Pępek

Post autor: dawidw »

z reguły operacje plastyczne są drogie, może byc drożej, wszystko zależy od kliniki. I tak w przypadku pępka jest to jedna z najtanszych operacji
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Pępek

Post autor: Claudia »

To prawdawszystko zależy od miejsca operacji. Jeśli chodzi ci o to czy mniej zapłacisz jeśli aż takiego dużego pępka nie masz to różnica może być najwyżej 100zł
emanuela84
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2007, o 21:25

Re: Pępek

Post autor: emanuela84 »

Dzięki Kochani! 1500 zł to nie jest tak dużo jeśli miałabym się pozbyć tego mojego kompleksu
Pozdrawiam
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: Pępek

Post autor: DK »

A ja nie lubie jak sie facet bawi moim pępkiem i tymi okolicami, bo zawsze mam wrazenie ze moze go nie domyłam i brud siedzi w srodku i smierdzi:P
matylda_90
Posty: 5
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 20:53

Re: Pępek

Post autor: matylda_90 »

pytacie sie po co pępekno cóż, a po co komu wyrostek robaczkowy?
tez do niczego nie jest potrzebny a jak nastąpi zapalenie jeszcze trzeba wycinać a pępki są fajne D
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Pępek

Post autor: Jakusz »

matylda_90 pisze:pytacie sie po co pępekno cóż, a po co komu wyrostek robaczkowy?
Kiepskie porównanie. Wyrostek robaczkowy to narząd szczątkowy, a pępek to fizjologiczna pozostałość po pępowinie. To tak jakby powiedzieć a po co komu odcinek guziczny kręgosłupa. Narządy będące w zaniku z założenia funkcji nie mają.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości